Epičtěji už to nejde! Finální trailer na druhou Dunu má ohromné písečné červy a velkolepou akci

Více takových trailerů!

Zdroj: Warner Bros.

Paul Atreides bude v druhé části Duny čelit volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru. Finální trailer slibuje nejvelkolepější možné měřítko, a neuvěřitelnou vizuální stránku, která zřejmě předčí vše, co jsme viděli v prvním filmu. Téměř tříhodinový film uvidíme v kinech od posledního únorového dne.

Duna je nejznámější román amerického spisovatele Franka Herberta, vyprávějící o vesmírném Impériu a pouštní planetě Arrakis, zvané Duna, na níž se nachází melanž, vzácné koření, prodlužující lidský život a poskytující jeho uživateli mimořádné psychické schopnosti. Jedná se o kultovní dílo světové science fiction, které vyhrálo prestižní ceny.

Čtěte také: Rebel Moon je vizuálně podmanivý, a má fascinující mytologii. Sci-fi Zacka Snydera viděli první diváci

Duna: Část druhá naváže na první film a bude pokračovat v adaptaci slavného románu Franka Herberta z roku 1965. Paul Atreides (Timothée Chalamet) se spojí s Chani (Zendaya) a Fremeny a vydá se na cestu pomsty proti těm, kteří zničili jeho rodinu. Atreides předvídá, že na obzoru je strašlivá budoucnost, a udělá vše, co je v jeho silách, aby jí zabránil. Čelit bude volbě mezi životní láskou a osudem celého vesmíru.

Denis Villeneuve je jedním z nejuznávanějších režisérů své generace, který má na kontě obrovské hity jako Zmizení, Příchozí nebo Blade Runner 2049, poslední roky ale zasvětil převyprávění Duny. První část vstoupila do kin a na HBO Max současně – 22. října 2021 a setkala se s obrovským úspěchem (nejen šest oscarových vítězství). Očekávání druhé části Villeneuveovy Duny je vysoké, zejména proto, že chystaný projekt přinese zásadní změnu v režisérově výjimečné kariéře. Denis Villeneuve poprvé uvede sequel k vlastnímu filmu.

Film má premiéru v kinech 29. února 2024.

Zdroj: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno