Tajemná kriminálka Vražda na samém konci světa je doslova mrazivá. Trailer servíruje naprosto strhující

Teple se oblečte!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

FX slušně přitápí pod kotlem. Po představení nové řady oceňovaného Farga a samurajské vřavy Šógun dostává prostor jeho další očekávaná novinka. Minisérie Vražda na samém konci světa, jež přichází od tvůrců The OA, se představila v naprosto a doslova mrazivém traileru. Už brzy se dostaví také na Disney+.

Darby, amatérská detektivka a osm dalších hostů je pozváno samotářským miliardářem, aby se zúčastnili pobytu na odlehlém a oslnivém místě. Když je jeden z hostů nalezen mrtvý, Darby musí využít všech svých schopností, aby vraha vypátrala dříve, než přijde o život další člověk.

Sedmidílná minisérie, která svou zápletkou může připomínat loňské Na nože: Glass Onion, a zasazením zase nadcházející řadu Temného případu, zavítá na Disney+ 14. listopadu. V hlavních a vedlejších rolích se představí Emma Corrin, Alice Braga, Harris Dickinson, Clive Owen nebo Brit Marling.

Za mysteriózní podívanou stojí duo Brit Marling a Zal Batmanglij, které pojí více než desetiletá tvůrčí spolupráce. Dvojice se proslavila sci-fi seriálem The OA od Netflixu.


Zdroj: FX

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také