Seriál s Godzillou už zítra! Tvůrci ukázali rvačkou dvou titánů z první epizody

John Goodman běhá jako za mlada, ale nikdo mu to nevěří.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

John Goodman, jež se znovu převtělil do role Billa Randy ze snímku Kong: Ostrov lebek, je svědkem souboje dvou titánů. A jako zázrakem z něj vyvázne bez škrábance. Tříminutový klip z první epizody Monarch: Odkaz monster láká na zítřejší premiéru seriálu.

Seriál se odehrává po bouřlivé bitvě mezi Godzillou a Titány, která srovnala se zemí San Francisco. Dva sourozenci se vydávají po stopách svého otce, aby odhalili spojitost mezi svou rodinou a tajnou organizací Monarch.

Stopy je zavedou do světa monster a nakonec i k armádnímu důstojníkovi Lee Shawovi, přičemž děj se odehrává v padesátých letech minulého století a o padesát let později. Dramatická sága, zahrnující tři generace, odhaluje dávno pohřbená tajemství a ukazuje, jak převratná zjištění mohou změnit náš život.

Monarch: Odkaz monster je prvním hraným americkým seriál, ve kterém vystoupí Godzilla. V hlavních rolích se představí Kurt Russell a jeho syn Wyatt Russell, kteří ztvární postavu důstojníka Lee Shawa napříč několika desetiletími.


Tvůrci očekávané novinky jsou Chris Black (Star Trek: Enterprise) a Matt Fraction. Seriál, který se původně měl jmenovat Godzilla and the Titans, vsadil také na zajímavé režiséry – ať už Matta Shakmana (WandaVision) nebo Andyho Goddarda (Carnival Row).

Očekávaný desetidílný seriál láká také na přítomnost Godzilly, jež známe ze čtyř předešlých filmů z MonsterVerse. Fanoušci tohoto ještěra se mohou v prosinci těšit také na jeho filmový návrat v podobě japonského snímku Godzilla Minus One, jež se zcela nečekaně podívá také do českých kin.

První dvě epizody Monarch: Odkaz monster dorazí na Apple TV+ 17. listopadu.


Zdroj: Apple TV+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také