Constantine 2 bude! Film natočí režisér původního filmu, vrátí se Keanu Reeves

Těšit se můžeme na velmi temnou podívanou!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Mnoho fanoušků filmového Constantina už možná ani nedoufalo, přesto je jeho pokračování stále na cestě. Podle režiséra se máme dočkat mnohem drsnějšího pojetí, do hlavní role se pochopitelně vrátí Keanu Reeves. Film ale neuvidíme dříve než koncem roku 2025.

Filmový svět DCEU míří k nevyhnutelnému restartu, vedlejší projekty v podobách druhého Batmana a Jokera ohroženy nejsou. Platí to také pro dlouho odkládanou dvojku Constantina, ve které se v roli vášnivého kuřáka a krotitele démonů vrátí Keanu Reeves. Podle samotného režiséra, Francise Lawrence, se film stále připravuje.

Režisér původního Constantina, třech filmů Hunger Games a očekávaného prequlu s názvem Hunger Games: Balada o ptácích a hadech, Francise Lawrence, v nedávném rozhovoru pro GameSpot uvedl, že se tentokrát nebude muset držet při zdi, a divákům naservíruje drsnou hororovou podívanou.

Není žádným tajemstvím, že původní Constantine, režisérský debut Lawrence, měl jít do kin jako mládeži přístupný. Film ale na poslední chvíli obdržel „rating R“ a promarnil tak šanci ukázat ještě více hrůz, násilí a krve. V případě druhého Constantina režisér slibuje mnohem drsnější pojetí a mládeži nepřístupnou podívanou v tom největším možném měřítku.


Dvojku Constantina píše zkušený scénárista Akiva Goldsman (Čistá duše, Já, robot), jež se po skončení stávky znovu ponořil do práce. Keanu Reeves se vrátí do jedné ze svých nejslavnějších rolí, Johna Constantina, po více jak osmnácti letech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také