Noční koupání se změní v noční můru. Trailer představuje první horor roku 2024

Další horor od Blumhouse na obzoru!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Blumhouse a producent James Wan představují první horor roku 2024, Noční koupání, které vzniklo na motivy stejnojmenného a oceňovaného krátkého filmu. Studio Universal, které titul přinese do kin, právě zveřejnilo první trailer.

Wyatt Russell hraje Raye Wallera, bývalého hráče první baseballové ligy, kterého zranění donutilo odejít do předčasného důchodu. Se svou starostlivou manželkou Evou a dospívající dcerou Izzy se odstěhoval do nového domu, kde tajně doufá, že se navzdory všem předpokladům vrátí k profesionálnímu sportu. Třpytivý bazén na dvorku nového domu bude pro děti zábavou a pro něj fyzickou terapií. Temné tajemství z minulosti domu však rozpoutá zlovolnou sílu, která rodinu stáhne pod hladinu, do hlubin neodvratného teroru.

Noční koupání vzniklo na motivy stejnojmenného krátkého filmu z roku 2014. Producentem je James Wan, tvůrce nejvýraznějších hororů posledních let (V zajetí démonů, Insidious), režisérem debutující Bryce McGuire. V hlavních rolích se představí Kerry Condon, Wyatt Russell nebo Nancy Lenehan.

S Blumhouse horory se letos roztrhnul pytel. Do kin už příští týden zamíří nový Vymítač ďábla: Znamení víry, na streamu Prime Video se právě objevila chválená hororová komedie Naprostý zabiják. Navíc to není tak dávno, co měl premiéru třetí Insidious nebo sci-fi M3GAN. Letos se v dílně oblíbeného studia zrodily i méně známější kousky jako Sick, Unseen a The Passenger. Posledním Blumhouse hororem tohoto roku bude očekávaná videoherní adaptace Pět nocí u Freddyho.


Noční koupání bude v kinech od 4. ledna 2024.

Zdroj: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také