Vánoční slasher s alternativní realitou. Trailer přeje krvavé prožití svátků

Šťastné a krvavé!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Nejkouzelnější svátek v roce okoření nejen akční zběsilost Tichá noc, ale také hororová komedie It’s a Wonderful Knife. Jak prozrazuje její první trailer, těšit se můžeme na další variaci Všeho nejhoršího nebo současné novinky Naprostého zabijáka. Hlavní hrdinka totiž bude cestovat časem, aby znovu zastavila obávaného sériového vraha.

Příběh se odehrává v idylickém městečku Angel Falls. Rok poté, co ho na Štědrý den zachránila před psychotickým vrahem, není život Winnie nijak úžasný. Když si přeje, aby se nikdy nenarodila, ocitne se v paralelním vesmíru nočních můr a zjistí, že bez ní by všechno mohlo být mnohem, mnohem horší. Vrah se vrátil a jedině ona ho může zastavit. Navíc se musí dostat zpět do vlastní reality.

Režisér snímku Tyler MacIntyre vysvětlil, proč je jeho horor netradiční variací kultovního vánočního snímku Život je krásný. „It’s a Wonderful Knife je o mladé ženě jménem Winnie, která žije ve městě, jež je posedlé Vánocemi. Město postihne tragédie, ona se k ní postaví čelem, ale její nejlepší kamarádka je zabita. Přeskočíme o rok dopředu a ona se zmítá ve výčitkách svědomí a není schopná se přes to přenést, a tak si nakonec přeje, aby neexistovala. Jenže se jednoho dne probudí do ještě temnější verze tohoto města, kde mrtvých je mnohem víc a je jen na ní, aby tuto záhadu vyřešila, než bude pozdě.“

V hororové komedii It’s a Wonderful Knife, která zamíří do amerických kin už 10. listopadu, se představí Jane Widdop, Justin Long, Joel McHal, Jess McLeod, a mnoho dalších.


Zdroj: RLJE Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také