Arnold jako hvězda Wednesday nebo Teletubbies. Netflix vkládá Schwarzeneggerův obličej do seriálových hitů

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Příchod Arnolda Schwarzeneggera na Netflix patří k mediálně nejzábavnějším okamžikům tohoto roku. Slavný kulturista a herec v jedné osobě promuje svou seriálovou novinku FUBAR velmi originálně, tentokrát Netflix vložil jeho obličej do ostatních hitů ze svého seriálového portfolia a spustil tzv. Fubar mód. Vzniklo tak další úsměvné video, kterým Netflix může ovládnout sociální sítě.

Arnold Schwarzenegger v novém videu zve na svou seriálovou novinku FUBAR. Jak sám říká, nestačí být na Netflixu, musí se stát Netflixem osobně. A dělá to moc dobře. Pomocí deepfake technologie se jeho obličej objevuje v největších hitech od Netflixu – nechybí mezi nimi Ginny a Georgia, Wednesday, TY, Dámský gambit, Emily in Paris, překvapivě také Teletubbies nebo Cobra Kai, která baví asi nejvíce. Samotné video pak zakončuje pozvánka na akční FUBAR.

Není to tak dávno, co Arnold zaparkoval svůj tank před společností Netflix a oficiálně se prohlásil za hlavního akčního důstojníka Netflixu. Herec kultovních akčních rolí se totiž v tomto týdnu objeví ještě ve vlastním dokumentu, který otevřeně probádá jeho tři nejdůležitější životní etapy.

Foto: Netflix
Foto: Netflix
Foto: Netflix
Foto: Netflix
Foto: Netflix
Foto: Netflix
Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také