Žádné slitování! Kobra Kai zve na šestou a poslední sérii

Foto: Netflix

Seriálové pokračování filmového Karate Kid má za sebou pět výborných sezón, šestá řada Kobra Kai ale bude tou poslední. Jeden z nejlepších seriálů, který vzniká v produkci Netflixu, se tak pomalu chýlí ke svému konci. Netflix to bez slitování oznamuje v teaseru poskládaném z největších momentů celé ságy.

Kobra Kai si drží pověst jako jeden z nejlepších seriálů Netflixu i po pěti řadách, velkou zásluhu na tom mají nejen tvůrci, kteří skvěle ctí odkaz původních filmů Karate Kid, ale také herecká sestava, která je plná charismatických osobností, výborně napsaných postav a lepších záporáků, než které za více jak desítku let existence nabídl filmový vesmír Marvelu. V nejlepším se ale má přestat, a tak nezbývá nic jiného, než doufat, že právě oznámená finální a šestá série zakončí celou ságu v tom nejlepším světle. Fanoušci o tom určitě nepochybují.

Seriálové pokračování původních filmů Karate Kid původně vznikalo na Youtube Red (nyní Youtube Premium) teprve až od třetí sezóny seriál Kobra Kai převzal Netflix. Titul naštěstí přechod ustál a na kvalitě nic neztratil, dokonce se mu podařilo vrátit na scénu několik dalších tváří ze série Karate Kid. Kobra Kai to však u českého obecenstva neměla jednoduché, dabingu všech dílů se dočkala až při premiéře čtvrté řady na Silvestra v roce 2021. Prozatím poslední řadu jsme zařadili mezi nejlepší seriálové návraty minulého roku.

Foto: Plakát k 5. řadě seriálu Kobra Kai (Netflix)