Kde sledovat seriál Tlapková patrola online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tlapková patrola je dětský seriál z produkce Nickelodeonu, který je možné sledovat online nebo na televizních obrazovkách. Seriál čítá již devět řad (2013-2022), tvůrci seriálu jsou Scott Kraft a Keith Chapman. V roce 2021 se děti dočkaly nádherně animovaného snímku Tlapková patrola ve filmu.

Tlapková patrola online na SkyShowtime

S příchodem další streamovací služby do Česka – Skyshowtime, možná dorazí Tlapková patrola právě na tuto službu. SkyShowtime totiž v sobě kombinuje obsah Paramountu+ a Peacocku, práva ale vlastní také na obsah Nickelodeonu, navíc může nabídnout podstatnou část toho, co spadá pod studia Paramountu, Universalu, Miramaxu nebo Dreamworksu. SkyShowtime se spustí již v únoru tohoto roku.

Tlapková patrola online na HBO Max

Seriálová Tlapková patrola se v minulosti objevila například na streamu HBO Max, všechny řady ale byly z nabídky již odstraněny. HBO Max momentálně nabízí celovečerní snímek z roku 2021, na kterém se podílela řada hereckých hvězd.

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (Skye), hasit požáry (Marshall), strážit zákon (Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček.

Foto: Nickelodeon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také