13 filmů a seriálů, které dorazí na Netflix tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v padesátém týdnu roku 2022 uvede hned několik nenápadných novinek, které se v nadcházejících dnech mohou stát velkými hity. Například dorazí BARDO, falešná kronika několika pravd, komedie od oscarového režiséra Alejandra G. Iñárritua (Revenant, Birdman), premiéru bude mít také seriálový thriller Rekrut, na kterém se podíleli uznávaní tvůrci Alexi Hawley (Zelenáč) a Doug Liman (Na hraně zítřka). Mezi příchozími tituly se ještě objeví hororová komedie Slečna bestie (2020), dětská novinka Sonic Prime nebo strhující dokument Sopka: Záchrana z Whakaari.

Lesk – 1. řada

V polské společnosti i politice to v roce 1976 pěkně vře. Tři ženy ze Sopot v téhle nelehké době chtějí jenom žít po svém a za své. A taky si svobodně vybrat s kým. (14. prosince)

Nezvedej to – 1. řada

Foto: Netflix

Dokumentární seriál o vyšetřování telefonátů, při kterých podvodník přesvědčil manažery fastfoodů po celých USA, aby až příliš důkladně prohledávali svoje zaměstnance. (14. prosince)

Murderville: Kdo zabil Santu?

Foto: Netflix

Výstřední detektiv Terry Seattle je zpět. Tentokrát musí vyřešit opravdu kritický případ, nebude na to ale sám. Ve speciálním hodinovém dílu si zahráli také Jason Bateman a Maya Rudolph. (15. prosince)

Slečna bestie

Nepříliš oblíbená středoškolačka si zázračně prohodí tělo se starším sériovým vrahem a pak zjistí, že na zrušení téhle kletby má pouhých dvacet čtyři hodin. (15. prosince)

Bardo: falešná kronika několika pravd

Uznávaný novinář a dokumentarista vyrazí na velkolepou cestu za poznáním sebe sama. Smíří se přitom s minulostí, přítomností i vlastními kořeny? Film oscarového režiséra Alejandra G. Iñárritua. (15. prosince)

Sonic Prime – 1. řada

Výbušná bitva s Dr. Eggmanem otřese celým vesmírem a Sonic musí přes paralelní dimenze pospíchat za přáteli, aby zachránil svět. (15. prosince)

Violet Evergarden: Vzpomínky

Foto: Netflix

Jako malá bojovala ve válce, která se na ní silně podepsala. Teď se věnuje psaní dopisů. Zhuštěná verze dojemného a krásně animovaného seriálu, který získal spoustu cen. (15. prosince)

Nejhorší sérioví vrazi v Indii: Bangalorská bestie – 1. řada

Brutální vrah, který terorizuje ženy, uniká nekompetentní policii a vyvolává děs v širokém okolí. Již čtvrtá část z dokumentární kolekce Nejhorší sérioví vrazi v Indii. (16. prosince)

Paradise PD – 4. část

Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (16. prosince)

Rekrut – 1. řada

Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace. Thriller od tvůrců Zelenáče nebo Barry Seal: Nebeský gauner. (16. prosince)

Sopka: Záchrana z Whakaari

Strhující dokument o tom, jak probíhal smrtící výbuch sopky na Novém Zélandu v roce 2019 prostřednictvím archivních záznamů a výpovědí záchranářů i očitých svědků. (16. prosince)

Vař za každou cenu – 1. řada

V téhle soutěži amatérští kuchaři nakupují v aukci různé suroviny, aby z nich navařili pro náročnou porotu z řad celebrit. A ještě přitom vyhráli pořádný ranec! (16. prosince)

Veselé vánice – 1. řada

Počasí se úplně zblázní a cestující i zaměstnanci letiště jsou odsouzení strávit posledních pár hodin před Vánocemi společně. Norské drama od tvůrců skvělého Playlistu. (16. prosince)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také