10 nejstahovanějších filmů týdne mezi piráty (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Aktuální žebříček nejstahovanějších filmů doznal jen minimálních změn oproti minulému týdnu. Mezi první desítku zavítaly tři filmové novinky – na osmé příčce hororový sequel Terrifier 2, romantická komedie Bros na sedmém místě a čtvrtou pozici okupující Black Adam, jenž se stal terčem pirátského stahování hned po uvedení v kinech. Mezi nejstahovanějšími filmy dvaačtyřicátého týdne se nacházejí již tradiční tituly jako originální horor Nene, Jurský svět: Nadvláda, Thor: Láska jako hrom nebo Top Gun: Maverick. V žebříčku naopak nenajdeme žádné filmy, které momentálně nabízí přední duo streamovacích služeb – Netflix a HBO Max.

Nejstahovanější filmy 42. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo cosi, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Nejnovější film z dílny Jordana Peela, režiséra Uteč. (uvedeno na iTunes)

9. Jurský svět: Nadvláda

Příběh filmu se odehrává čtyři roky po zániku ostrova Isla Nubar, původního domova oživlých jurských tvorů. Ti se mezitím začali kontrolovaně i nekontrolovaně rozmnožovat a v důsledku toho jsme si museli zvyknout na jejich přítomnost v našem ekosystému. (uvedeno na iTunes)

8. Terrifier 2

Poté, co byl vzkříšen zlověstnou entitou, se klaun Art vrací do nesmělého městečka Miles County, kde se o halloweenské noci zaměří na dospívající dívku a jejího mladšího bratra. Pokračování hororu, který natočil Damien Leone podle vlastního krátkého snímku. (uvedeno na Screambox)

7. Bros

Bobby Lieber, moderátor podcastu a rozhlasového pořadu The Eleventh Brick at Stonewall, který se pyšní tím, že je svobodný, se účastní předávání cen pro LGBTQ komunitu, kde získává cenu pro nejlepšího homosexuálního muže. Americká komedie. (uvedeno na iTunes)

6. Clerks III

Poté, co Randal jen o vlásek přežije těžký infarkt, požádá svého starého přítele Danteho, aby mu pomohl natočit film zachycující jejich mladické dny v malém obchodě se smíšeným zbožím, kde to všechno začalo. (uvedeno na iTunes)

5. Accident Man 2: Zabijákova dovolená

Mike Fallon je zpět. Tentokrát musí porazit nejlepší zabijáky na světě, aby ochránil nevděčného syna mafiánského bosse, zachránil život svého jediného přítele a obnovil svůj vztah s maniakálním otcem. Akční béčko. (uvedeno na iTunes)

4. Black Adam

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti. (zatím pouze v kinech)

3. Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. (právě teď na Disney+)

2. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

1. Bullet Train

Brad Pitt hraje ve filmu nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také