25 novinek, které dorazí na Netflix v tomto týdnu

Foto: Na západní frontě klid, Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora, Dobrá sestra (vše Netflix)

Netflix má před sebou opravdu nabitý týden, do nabídky přidá kolem pětadvaceti filmových a seriálových novinek. Dorazí očekávané kousky – Kabinet kuriozit Guillerma del Tora (kolekce osmi hororových příběhů), Dobrá sestra s Jessicou Chastain nebo moderní zpracování válečného dramatu Na západní frontě klid, které už teď sbírá jeden nadšený ohlas za druhým. Netflix uvede také minisérii z produkce FIFA Kapitáni, anime Romantika na zabití nebo dokumentární sérii Rozbouřená Země, ze které běhá mráz po zádech již z upoutávky.

Křídová mez

Manželé najdou neznámou traumatizovanou holčičku. Podaří se jim z jejího podivného chování pochopit, kdo je a jakou temnou minulost skrývá? (24. října)

Mr. Midnight, bacha na příšery – 1. řada

Z kdysi průměrného teenagera a jeho přátel se stanou detektivové paranormálních jevů, kteří o svých dobrodružstvích blogují na internetu pod pseudonymem Pan půlnoc. (24. října)

Kabinet kuriozit Guillerma del Tora – 1. řada

Mrazivá hororová kolekce osmi úžasně vizuálně propracovaných příběhů plných hrůzy, kterou vytvořil Guillermo del Toro. (25. října)

Kapitáni

Foto: FIFA Plus

Zlomená srdce i velké triumfy v dokumentárním seriálu o šesti kapitánech a jejich týmech, kteří v kvalifikaci bojují o účast na fotbalovém mistrovství světa v roce 2022. (26. října)

Dobrá sestra

Přetížená sestra z jednotky intenzivní péče bere obětavého nového kolegu jako oporu v práci i v soukromí. Nečekaná smrt pacientky na něho ale vrhne stín podezření. (26. října)

Pekelná díra

Foto: Netflix

Policista, který v Polsku roku 1987 vyšetřuje případy záhadných zmizení, pronikne mezi osazenstvo kláštera na odlehlém místě a odhalí tam velmi temné tajemství. (26. října)

Uprchlík: Podivuhodný případ Carlose Ghosna

Foto: Netflix

Dokument o bizarním příběhu Carlose Ghosna, který se v mezinárodním byznysu vyšplhal až na nejvyšší příčky, aby pak prožil tak tvrdý pád, že si ho pamatuje celý svět. (26. října)

Cici

Rodina se po tragické události odstěhovala z rodného města. Když se v něm po třiceti letech sejde, vyplynou na povrch potlačené emoce a bolestná tajemství. (27. října)

Lesk Dubaje – 1. řada

Vystupte v Dubaji ze soukromého tryskáče a přidejte se k místní smetánce, pro kterou se běžný život nese ve znamení luxusních večírků, úžasných výhledů a nejnovější módy. (27. října)

Náš skrytý vesmír

Foto: Netflix

Mladá klavíristka, která čeká na transplantaci ledviny, se nečekaně sblíží s ošetřujícím lékařem a najde v sobě odvahu jít za svými velkými sny ve světě hudby. (27. října)

Romantika na zabití – 1. řada

Mladá Anzu si užívá život bez závazků a lásku vůbec neřeší. Jenže pak zasáhne malinkatý čaroděj a z jejího života je rázem romantická komedie plná všech možných klišé. (27. října)

Rozbouřená Země – 1. řada

Sopky, tornáda, hurikány nebo zemětřesení očima lovců bouřek, záchranářů, policistů, hasičů i lidí, kteří řádění živlů přežili. (27. října)

Big Mouth – 6. řada

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. (28. října)

Divoký je vítr

Dva zkorumpovaní policisti vyšetřují brutální vraždu mladé holky a napjatá atmosféra v tomhle rasově segregovaném městečku se přitom vyhrotí. (28. října)

Já jsem stalker – 1. řada

V tomhle dokumentárním seriálu vypráví usvědčení stalkeři a jejich oběti drastické příběhy o obtěžování, zneužívání a dalších zločinech. (28. října)

Jak okrást Mussoliniho

Na konci druhé světové války se nesourodá parta odbojářů rozhodne ukrást Mussoliniho poklad z hlavního štábu fašistů v Miláně. Vyjde jim tenhle neuvěřitelně drzý plán? (28. října)

Kdybych to jen tušila – 1. řada

Emma je po deseti letech od svatby z manželství těžce zklamaná. Nečekaně ale dostane šanci prožít si tyhle roky znovu. (28. října)

Mistři drinků – 1. řada

Prvotřídní barmani v téhle soutěži namíchají koktejlové parádičky. Hraje se o sto tisíc dolarů, ale hlavně o titul nejlepšího Mistra drinků. (28. října)

Na západní frontě klid

Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí. (28. října)

Nejhorší sérioví vrazi v Indii: Vražda v soudní síni

Brutální násilník se v roce 2004 dočkal lynčování přímo v soudní síni. Tohle je příběh lidí, které terorizoval a kteří se mu za to pomstili. (28. října)

Parchant s ďáblem v těle – 1. řada

Jeho otec má jako nechvalně známý čaroděj na svědomí brutální masakr. On teď mezi dvěma znesvářenými klany hledá svoje místo i neobyčejné schopnosti. (28. října)

Wendell a Wild

Dva podlí démoni uzavřou dohodu s mladou fanynkou punkrockové hudby, aby mohli zmizet z podsvětí a splnit si velké sny v Zemi živých. (28. října)

Zlu tváří v tvář

Foto: Netflix

Rekonstrukce událostí a svědectví skutečných lidí, kteří mají za to, že jsou posedlí démony. Hororový dokument. (28. října)

Rozbitá – 1. řada

Úspěšná personalistka se probere z kómatu a ocitne se v alternativní realitě, kde musí znovu prožít bolestné trauma z dětství. (28. října)

Karppi – 3. řada

Foto: Netflix

Pouze pár měsíců po tragické události vyšetřuje detektivka Sofia Karppi vraždu, která souvisí s helsinskou stavební firmou. (29. října)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne