10 nejstahovanějších filmů týdne mezi piráty (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Mezi deset nejstahovanějších filmů se zařadily pouhé dvě novinky oproti minulému týdnu. Na čtvrtém místě hororový návrat Jeepers Creepers s podtitulem Reborn a druhou příčku okupující remake Hellraisera. Nejstahovanějším filmem týdne je i tentokrát akční nářez Bullet Train od režiséra Johna Wicka a druhého Deadpoola. V žebříčku se nadále objevují letošní hity Jurský svět: Nadvláda, Thor: Láska jako hrom nebo Top Gun: Maverick. Podle serveru TorrentFreak se mezi nejstahovanější filmy týdne nedostal žádný titul z produkce Netflixu, naopak konkurenční služba Disney+ má zástupce hned dva.

Nejstahovanější filmy 40. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo cosi, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Nejnovější film z dílny Jordana Peela, režiséra Uteč. (uvedeno na iTunes)

9. Jurský svět: Nadvláda

Příběh filmu se odehrává čtyři roky po zániku ostrova Isla Nubar, původního domova oživlých jurských tvorů. Ti se mezitím začali kontrolovaně i nekontrolovaně rozmnožovat a v důsledku toho jsme si museli zvyknout na jejich přítomnost v našem ekosystému. (uvedeno na iTunes)


8. Na pivo do první linie

Chickie (Zac Efron) chce podpořit kamarády, kteří bojují ve Vietnamu, a tak se rozhodne udělat něco bláznivého – osobně jim přivézt americké pivo. Cesta, kterou Chickie v dobrém úmyslu podnikne, mu záhy změní život a ovlivní jeho náhled na věc. (právě teď na Apple TV+)

7. Hokus pokus 2

Je to už 29 let, co někdo zapálil svíci s černým plamenem a přivedl tak zpět k životu sestry ze 17. století, které prahnou po pomstě. Nyní to jsou tři středoškolské studentky, které musí před svítáním v předvečer svátku Všech svatých zabránit nenasytným čarodějnicím v tom, aby způsobily v Salemu novou spoušť. (právě teď na Disney+)

6. Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. (právě teď na Disney+)


5. Vesper

Ekosystém země se v blíže neurčené budoucnosti zhroutil. Třináctiletá houževnatá Vesper, která žije se svým paralyzovaným otcem, se snaží obstarávat obživu, jak to jde, a zároveň ve své laboratoři experimentuje s biologickými materiály. (uvedeno na iTunes)

4. Jeepers Creepers: Reborn

Festival Horror Hound se poprvé koná v Louisianě. Mezi účastníky je i Chase a jeho přítelkyně Laine, která začne zažívat nevysvětlitelné předtuchy a znepokojivé vize spojené s minulostí města a Creeperem. (uvedeno na iTunes)

3. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

2. Hellraiser

Znovuobjevení hororové klasiky Cliva Barkera z roku 1987 od režiséra Davida Brucknera, v němž mladá žena bojující se závislostí získá starobylou skříňku s hlavolamem, aniž by tušila, že jejím účelem je vyvolat Cenobity, skupinu sadistických nadpřirozených bytostí z jiné dimenze. (uvedeno na Hulu)


1. Bullet Train

Brad Pitt hraje ve filmu nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na 10 nejstahovanějších filmů z minulého týdne

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také