Mezi deset nejstahovanějších filmů se zařadily hned čtyři novinky oproti minulému týdnu. Devátou pozici okupující komedie z Netflixu Čas na sebe, šestý Samaritán (Prime Video) se Sylvesterem Stallonem, animák DC Liga supermazlíčků (iTunes) na místě třetím a horor Jordana Peela Nene (iTunes), který zakotvil na druhé příčce. Nejstahovanějším filmem je nadále Top Gun: Maverick (iTunes), jenž po dlouhém čekání konečně zamířil do předních videoték. V žebříčku nechybí ani kritiky a diváky chválený Elvis (iTunes) nebo Predátor: Kořist (Disney+).

Nejstahovanější filmy 34. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Vydejte se do neznáma s Doctorem Strangem, který za pomoci starých známých a nových spojenců vstupuje do šílených a nebezpečných paralelních světů mnohovesmíru, aby se utkal se záhadným soupeřem. (právě teď na Disney+)

9. Čas na sebe

Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. Komedie, ve které hrají Kevin Hart a Mark Wahlberg v hlavních rolích. Natočil John Hamburg. (uvedeno na Netflixu)

8. Mimoni 2: Padouch přichází

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. (uvedeno na iTunes)

7. Elvis

Film Baze Luhrmanna Elvis o životě a hudbě Elvise Presleyho (Austin Butler) z pohledu jeho komplikovaného vztahu s tajemným manažerem, plukovníkem Tomem Parkerem (Tom Hanks). (uvedeno na iTunes)

6. Samaritán

Třináctiletý Sam Cleary má podezření, že jeho záhadný samotářský soused pan Smith je ve skutečnosti legendární mstitel Samaritán, který byl před dvaceti lety prohlášen za mrtvého. Sylvester Stallone v hlavní roli. (uvedeno na Prime Video)

5. Predátor: Kořist

Film se odehrává ve světě národa Komančů na počátku 17. století a je příběhem mladé ženy, vysoce schopné bojovnice, která se zoufale snaží ochránit svůj lid před hrozícím nebezpečím. Pronásleduje svou kořist, a nakonec se jí postaví. (právě teď na Disney+)

4. Jurský svět: Nadvláda

Příběh filmu se odehrává čtyři roky po zániku ostrova Isla Nubar, původního domova oživlých jurských tvorů. Ti se mezitím začali kontrolovaně i nekontrolovaně rozmnožovat a v důsledku toho jsme si museli zvyknout na jejich přítomnost v našem ekosystému. (uvedeno na iTunes)

3. DC Liga supermazlíčků

Superpes Krypto a Superman jsou nerozluční nejlepší přátelé. Když je Superman a zbytek Ligy spravedlnosti unesen, musí Krypto přesvědčit divokou smečku z útulku, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu superhrdiny zachránit. (uvedeno na iTunes)

2. Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo cosi, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Nejnovější film z dílny Jordana Peela, režiséra Uteč. (uvedeno na iTunes)

1. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy 33. týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno