14 známých filmů nově na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix na konci minulého měsíce opustily desítky titulů, jejich místa ale naštěstí zaujala řada novinek. Na Netflixu tak nově najdeme skvělou akční jízdu Boss Level, ve které Frank Grillo uvízl v časové smyčce, prvního Equalizera s Denzelem Washingtonem (Netflix tak momentálně nabízí oba díly) nebo celou trilogii Spider-Mana od režiséra Sama Raimiho. Jediným uvedeným filmem s českým dabingem je horor Poltergeist, remake snímku z roku 1982.

28 dní

Foto: Columbia Pictures

Když její opilecké eskapády skončí škodami na majetku, alkoholická novinářka nastoupí léčbu – a brzy potká spolupacienta, který změní její myšlení.

355

Tvrdohlavá agentka CIA povolá z různých koutů světa špionky, které se navzájem moc nemusí. Při téhle nebezpečné tajné misi ale budou muset táhnout za jeden provaz.

Boss Level

Bývalý člen speciálních jednotek, který se ocitne v časové smyčce a pořád dokola prožívá den, kdy ho zavraždili, musí odhalit tajemství svojí předčasné smrti.

Cesta kolem světa za 80 dní

Opatrný opičák a odvážný žabák se společně vydají na neobvyklou cestu sněhem, přes poušť i po moři, aby v rekordním čase objeli celou planetu.

Equalizer

Bývalý člen tajné vojenské jednotky Robert McCall se do akce vrací jen velmi neochotně, ale ochránit mladou prostitutku před spáry ruské mafie prostě musí.

Jsem agent

Foto: Columbia Pictures

Boxer Kelly a agent CIA Alex, nesourodá dvojka, kterou spojil úkol vysledovat ztracený neviditelný bombardér, se nemají zrovna v lásce.

Loupež ve velkém stylu

Tři přátelé, kteří kvůli podvodu přišli o důchody, se rozhodnou vyloupit banku. Musí ale zůstat o krok napřed před FBI.

Mysli jako on

Čtyři ženy se rozhodnou řešit svoje problémy ve vztazích podle rad z úspěšné knihy. Jejich chlapi s nimi ale úplně nespolupracují.

Poltergeist

Remake hororu o rodině, která se nastěhuje do nového domu plného duchů. A ti jim pak unesou nejmladší dceru.

Příběh rytíře

Foto: Columbia Pictures

Mladý panoš se úspěšně vydává za rytíře a stává se jak šampionem turnaje, tak předmětem zájmu princezny, která na něm může oči nechat.

RocknRolla

Sympatičtí zloději z londýnského podsvětí dostanou tip na kšeft s nemovitostmi, který se chystá uzavřít mafiánský boss. Tyhle miliony si rozhodně nechtějí nechat ujít.

Spider-Man (původní trilogie)

Když ho kousl geneticky upravený pavouk, získal plachý teenager Peter Parker nové superschopnosti. V boji proti bezpráví a mstivému padouchovi se mu určitě budou hodit.

Spláchnutej

Počkejte si na ztřeštěné dobrodružství v útrobách Ratropolis, když myšáka z vyšší společnosti Rodyho spláchne do záchodu Sid, obyčejná kanálová krysa.

Training Day

Nováček u losangeleské policie dostane od mazáka z protidrogového rychlokurz pochybné spravedlnosti a jeden den na to, aby se předvedl.

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také