Vetřelec dostane nové pokračování

Přečtěte si

Autor

Kultovní filmová série Vetřelec se dočká dalšího pokračování pod hlavičkou společnosti 20th Century Studio. Ridley Scott, jenž natočil první díl a prequely Prometheus, tentokrát nebude na postu režie, avšak projektu se ujal jako producent. Na pozici režiséra oslovil Feda Álvareze.

Fede Álvarez vytvoří literární podobu filmu a bude také režírovat. Na svém kontě má již mnoho hororových snímků a seriálů – napsal a produkoval například oba díly Smrti ve tmě, přičemž první z nich také režíroval. Ridley Scott oslovil Álvareze právě díky těmto filmům.

Kromě toho vytvořil Álvarez také soft reboot Lesního ducha (2013) produkoval i letošní Texaský masakr motorovou pilou, který měl na Netflixu premiéru před necelým měsícem. Pokračování však nemá být zcela návazným na předchozích díly, podobně jako zmíněné filmy.

Stejně jako Texaského masakru motorovou pilou tak i pokračování Vetřelce se bohužel nedočkáme v kinech. Zamíří totiž přímo na streamovací službu Hulu, kterou vlastní Disney. Prozatím není oznámeno datum premiéry.

1 komentář

  1. Svět se zbláznil. Místo, abych zašel do kina, tak si budu platit 10 streamovacích služeb. Zrovna vetřelce člověk chce vidět na velkým plátně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také