Texaský masakr motorovou pilou: Leatherface se vrací zabíjet

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Návrat Halloweenu a vraha Michaela Myerse měl u diváků obrovský úspěch. Netflix se letos bude snažit navázat na něco podobného. Po 48letech vrací na obrazovky vraha Leatherface z úspěšného slasherového hororu Texaský masakr motorovou pilou.

Do odlehlého texaského městečka se chystá nastěhovat pár lidí, kteří chtějí začít život s novým začátkem. Netuší ale, že tím naruší pečlivě chráněný svět vraha Leatherface, který po téměř 50letech skrývání opět do rukou bere motorovou pilu a jde si vyjednat svůj klid.

Ve filmu uvidíme mladé herce. Například herečku Sarah Yarkin, která si zahrála v hororu Všechno nejhorší 2, známou herečku Elsie Fisher můžete znát ze seriálu Castle Rock nebo britskou herečku Nell Hudson, jenž se pravidelně objevuje v seriálu Cizinka. Do filmu se vrací i dvě ikonické postavy z originálu z roku 1974. Vrah Leatherface, kterého ztvárnil herec Mark Burnham nebo se můžeme těšit na návrat Sally, přeživší z prvního masakru v podání Olwen Fouéré.

Pokračování Texaského masakru bude mít premiéru na Netflixu 18. února 2022.


Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také