Netflix na konci června odstraní z nabídky minimálně šestnáct výborných filmů, o dalších se možná dozvíme v příštích dnech. Z licenčních důvodů na něm jistojistě končí válečný Černý jestřáb sestřelen, první Zombieland, čtyři filmy ze série Jasona Bournea, méně známá komedie Jima Carreyho Finty Dicka a Jane nebo první a stále nejlepší díl Transformers z dílny Michaela Baye. Nezbývá než doufat, že Netflix jako jejich náhradu uvede neméně kvalitní počiny.

Najednou jsme rodina

Manželé, kteří rádi opravují staré domy, se rozhodnou adoptovat tři děti. Jenže tenhle jejich nový projekt nepřipomíná rodinu ani v nejmenším. (dostupné do 25. června)

Černý jestřáb sestřelen

Foto: Sony Pictures

Americké jednotky plánují zajmout dva poskoky somálského diktátora. Při pokusu jim ale sestřelí helikoptéry a Američani utrpí těžké ztráty. (dostupné do 27. června)

Godzilla II Král monster (pouze v angličtině)

Film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. (dostupné do 29. června)

Zombieland

Uprostřed zombie apokalypsy se opatrný samotář vydává z Texasu do Los Angeles s nebojácným chlápkem, co se může utlouct po sladkém, a dvěma vychytralými ségrami. (dostupné do 29. června)

Bourne trilogie

Je zraněný a trpí ztrátou paměti. Jason Bourne začíná skládat svůj život zase dohromady, ale zjišťuje, že spousta lidí, s nimiž se setkává, by ho raději viděla mrtvého. (Agent bez minulosti, Bourneovo ultimátum, Bourneův mýtus – dostupné do 30. června)

10 poctivých akčních filmů na Netflixu

Bourneův odkaz

Po debaklu s Jasonem Bournem se CIA potýká se známou hrozbou, když se objeví další nepohodlný agent. (dostupné do 30. června)

Finty Dicka a Jane

Foto: Columbia Pictures

Manželský pár přijde o dobře placené pozice v korporátu, a aby si i nadále zajistili přísun peněz a udrželi životní standart, rozhodnou se vykrádat banky. (dostupné do 30. června)

Hellboy 2: Zlatá armáda

Foto: Universal Pictures

Dojde k vyzrazení identit Hellboye, Liz Shermanové a Abeho Sapiena a na obzoru se objeví nová hrozba: Zlatá armáda se připravuje k útoku. (dostupné do 30. června)

Indiana Jones a Poslední křížová výprava

V doprovodu svého otce se Indiana Jones vydává na svou třetí výpravu a při nebezpečném honu za Svatým grálem se dostane až do kolébky civilizace. (dostupné do 30. června)

Nezlomný

Olympijský atlet Louis Zamperini se během druhé světové války stane pilotem a čeká ho krutý boj o přežití v japonském zajetí. (dostupné do 30. června)

Strážci – Watchmen

Skupina superhrdinů, kterým bylo na paralelní Zemi roku 1985 zakázáno používat nadpřirozené schopnosti, se po vraždě jednoho z nich spojí proti neznámé hrozbě. (dostupné do 30. června)

Táta je doma

Hodný a ochotný nevlastní táta přivítá v domě ultramužného exmanžela svojí ženy. Situace se rychle změní ve válku tatínků. (dostupné do 30. června)

Transformers

Autoboti a Deceptikoni bojují o nadvládu nad Zemí a mladý Sam Witwicky zatím netuší, že je jedinou nadějí pro přežití lidstva. (dostupné do 30. června)

Twister

Odcizený manželský pár meteorologů se snaží využít novou technologii při zkoumání série neobyčejně silných tornád. (dostupné do 30. června)

Zprávař

Špičkový zprávař ze San Diega 70. let minulého století se těžko srovnává s feministickou reportérkou, která se zjeví a svými nápady převrátí redakci vzhůru nohama. (dostupné do 30. června)

Zelená zóna

Americký důstojník odhalí spiknutí ohledně zbraní hromadného ničení v Iráku. Zahájí tím ale tažení, při kterém si nadělá nepřátele ve vlastní armádě. (dostupné do 30. června)

19 filmů a seriálů, které uvidíme v týdnu na Netflixu

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno