13 novinek (nejen) z Netflixu a HBO, které můžete vidět o víkendu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix se konečně dostala druhá část francouzského seriálu Lupin, premiéru si odbyl také animák Kouzelný drak, sci-fi Probuzení a sportovní drama Skejťačka. Novinky hlásí rovněž HBO GO. Tam dorazil Nolanův velkolepý Dunkerk, Spielbergův Ready Player One nebo Lidice s Karlem Rodenem. Ve videotéce České televize si nesmíte nechat ujít nový dokument Víta Klusáka 13 minut, Aerovod nově nabízí Nejvyšší nabídku.

13 minut

Nový dokumentární snímek Víta Klusáka 13 minut vychází z jednoduché a o to účinnější úvahy: Nikdo z nás by se nechtěl stát viníkem závažné dopravní nehody. (iVysílání)

Blíženec

Čerstvě vysloužilý odstřelovač se musí postavit mladší a silnější naklonované verzi sebe sama, kterou tajná vládní agentura stvořila s jediným cílem – zabít originál. (Netflix)

Dunkerk

Snímek Dunkerk začíná v momentě, kdy jsou u severofrancouzského města Dunkerk německým vojskem obklíčeny stovky tisíc britských a spojeneckých vojáků. (HBO GO)

Herci

Foto: Bac Films

Komedie spojující záměrné přehánění s ironickým realismem, ve které slavní francouzští herci hrají sami sebe – nebo někoho velmi podobného. (Netflix)

Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství. (Netflix)

Lidice

Film o největší tragédii v moderních dějinách naší země – vyhlazení Lidic… Na začátku příběhu jsou Lidice obyčejnou středočeskou obcí, která se snaží přečkat protektorát. (HBO GO)

Lupin – 2. část

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina. (11. června)

Nejvyšší nabídka

Virgil Oldman (Geoffrey Rush) je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností. Ve svém osobním životě je však uzavřeným samotářem pronásledovaným mnohými obsesemi. (Aerovod)

Probuzení

Událost, která zasáhla celý svět, připravila lidi o spánek. Všechno kolem se hroutí, ale bývalá vojačka se snaží zachránit rodinu, i když sama pomalu přichází o rozum. (Netflix)

Purpurový vrch

Když mladá dívka propadne kouzlu svůdného cizince, ocitá se v domě stojícím na vrcholu kopce z krvavě rudé hlíny, místě plném záhad. (HBO GO)

Ready Player One: Hra začíná

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality. (HBO GO)

Skejťačka

Holka z indického zapadákova se úplně zblázní do ježdění na skejtu. Jenže její cesta na vysněnou soutěž bude ještě pěkně hrbolatá. (Netflix)

Trese: Strážkyně světů – 1. řada

Alexandra Treseová udržuje klid v Manile, kde se temné nadpřirozené síly mísí se zločinným podsvětím. Zdá se ale, že se schyluje k bouři. (Netflix)

Pokračuj na filmové a seriálové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také