Netflix přidává české filmy už jen ojediněle, ve výsledku jich ale nabízí poměrně dost. Které z nich patří k těm nejsledovanějším v letošním roce? Podle serveru Flixpatrol se nejvíce daří loňské komedii Příliš osobní známost, kterou hned těsně doprovází bláznivá parodie Případ mrtvého nebožtíka, 3Bobule, Národní třída a úspěšná konverzační komedie Vlastníci. Mezi osmnáctku nejsledovanějších se zařadila také Princezna zakletá v čase, která byla na Netflixu uvedena teprve na začátku června.

19. Teroristka

Na místního gaunera, co terorizuje okolí, si netroufne ani samotná starostka. Učitelka v důchodu proto vezme věci pevně do vlastních rukou.

18. Pelíšky

Foto: Netflix

Dospívající syn horlivého aparátčíka se po uši zamiluje do dcery antikomunisty. Píše se rok 1967 a pražské jaro je za rohem.

17. Duše jako kaviár

Foto: Netflix

Sestry Jana a Anna potkají na otcově pohřbu svého nevlastního bratra a všichni tři začnou společně psát novou životní kapitolu, plnou nejen milostných trablů.

16. Šťastný nový rok

Dlouholetí přátelé i úplně cizí lidé se setkávají na dovolené v zasněžených slovenských horách, kde na ně čeká romantika i spousta trapasů.

15. Hodinářův učeň

Aby si mohl vzít dceru mistra hodináře, musí se mladý učeň Urban vypravit do světa a najít bájné hodinky, které umí předpovídat smrt.

14. Přes prsty

Dvě spoluhráčky z volejbalu se soustředí na svůj osobní život a na blížící se turnaj. Jenže pohodu na kurtu i mimo něj jim rozhodí jedna svérázná osoba.

13. Karel Svoboda: Šťastná léta

Dokument, který ukazuje život slavného skladatele Karla Svobody pohledem jeho syna, doplněným o archivní záběry a střípky z domácích videí.

12. Zakleté pírko

Zlé nevlastní sestry zjistí, že se Aninka tajně schází se zakletým princem, a překazí jí štěstí. Nebojácná dívka se ale vydá do světa, aby svého vyvoleného zachránila.

11. Bajkeři

Dva nevlastní bráchové žijící v bublině videoher a sociálních sítí se vydávají na cyklistický výlet, který je donutí se odpojit a spojit.

10. MY 2

Po odchodu od manžela se nastěhuje ke svému kadeřníkovi, který je gay. V novém soužití pak zkoumá, kde leží hranice intimity a sexuality.

9. Poslední aristokratka

Chlápek, co žije s rodinou v New Yorku, zdědí po šlechtických předcích chátrající zámek v Čechách a musí se rozhodnout, jestli ho prodá, nebo ho zkusí zachránit.

8. Amnestie

Tři rodiny se po sametové revoluci vyrovnávají s následky prezidentských amnestií, které vyvrcholily největší vězeňskou vzpourou v dějinách Československa.

7. Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila v čase.

6. Ženy v běhu

Tři sestry chtějí splnit otcovo poslední přání a spolu s ovdovělou matkou začnou s tréninkem na maraton, při kterém se toho nečekaně hodně naučí o životě i lásce.

5. Vlastníci

Schůzi, na které se majitelé bytů ve starém činžáku zkoušejí domluvit, jak dům zachránit, poznamenají jejich rozdílné charaktery i osobní zájmy.

4. Národní třída

Hospodský rváč z pražského sídliště se snaží vypořádat s tím, jak politika a peníze mění jeho svět, a udělat dojem na ženu, kterou miluje.

3. 3Bobule

Blíží se další vinobraní a manželé, kteří jsou už nějakou dobu od sebe, se snaží zachránit nejenom krachující vinařství, ale i svůj vztah.

2. Případ mrtvého nebožtíka

Detektivové se trápí při vyšetřování případu vraždy a vydírání, do kterého může být zapletený někdo, koho znají.

1. Příliš osobní známost

Čerstvě rozvedená matka a její nejlepší kamarádka zjišťují, jak neuvěřitelně složité je randit, když je člověk dávno dospělý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno