10 nejstahovanějších filmů týdne (nejen) z Netflixu a HBO

Foto: Netflix, Warner Bros., Netflix

V žebříčku nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku se objevují hned čtyři horké novinky. Na Netflixu uvedené snímky Kyslík a Žena v okně, Kdo mi jde po krku z americké HBO Max a Great White, který se do oficiální online distribuce teprve chystá. Na předních místech došlo jen k minimálním změnám, nejstahovanějšími filmy tak nadále zůstávají Mortal Kombat, Nikdo a Godzilla vs. Kong.

Nejstahovanější filmy k 17. květnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Kyslík

Mladá žena se probudí v kryokomoře a nic si nepamatuje. Musí si ale vybavit, kdo je, a dostat se ven dřív, než jí dojde kyslík. Komorní thriller s Mélanie Laurent v hlavní roli, režíruje Alexandre Aja (Kořist, Rohy). (uvedeno na Netflixu)

9. Great White

Vyhlídkový let se pro pět cestujících změní v noční můru, když je jejich letadlo zničeno při podivné nehodě a oni skončí uvězněni na záchranném člunu – 160 km od břehu s lidožravými žraloky číhajícími pod hladinou. (oficiálně bude teprve uvedeno)

8. The Marksman

Rančer na arizonské hranici se stane nepravděpodobným obráncem mladého mexického chlapce, který zoufale prchá před vrahy kartelu, kteří ho pronásledovali do USA. (uvedeno na iTunes)

7. Žena v okně

Kvůli agorafobii se drží doma, ale posedlost novými sousedy jí nedá spát – psycholožka, co se snaží vyřešit brutální zločin, který na vlastní oči viděla z okna. Amy Adams v hlavní roli. (uvedeno na Netflixu)

6. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (uvedeno na HBO GO)

5. Tom Clancy: Bez výčitek

John Kelly, příslušník elitní jednotky Navy SEAL, pátrá po vrazích své ženy. Když jednotka ruských vojáků vyvraždí jeho rodinu jako odplatu za jeho roli v přísně tajné operaci, začne pronásledovat vrahy s plným nasazením. (uvedeno na Amazon Prime Video)

4. Kdo mi jde po krku

Angelina Jolie v roli hasičské záchranářky Hannah, která narazí na dvanáctiletého chlapce Connora, svědka brutální vraždy, kterému jsou na stopě dva nebezpeční zabijáci. Oba čelí jak vrahům, tak i požáru, který nebezpečně rychle pohlcuje les. (uvedeno na HBO Max)

3. Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Epický střet mezi dvěma titány – vyvolaný neviditelnými silami – je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (uvedeno na HBO Max)

2. Nikdo

Když se jedné noci vloupají do jeho domu dva zloději, Hutch se rozhodne, že se jim nepostaví na odpor, aby minimalizoval nebezpečí pro členy své rodiny. Ta ale jeho rozhodnutí dvakrát neoceňuje. Že je ale někdo nenápadný, neznamená, že není nebezpečný. (uvedeno na iTunes)

1. Mortal Kombat

MMA zápasník Cole Young hledá nejlepší bojovníky planety Země, aby spolu mohli čelit nepřátelům z Vnějšího světa. Střetnou se v nemilosrdném souboji zvaném Mortal Kombat, jehož výsledek určí osud celého vesmíru. (uvedeno na HBO Max)

Pokračuj na nejstahovanější filmy minulého týdne