10 nejstahovanějších filmů minulého týdne (nejen) z Netflixu a HBO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Mezi nejstahovanějšími filmy týdne se objevuje jediná novinka. Tou je akční komedie The Paper Tigers o třech Kung-Fu bojovnících, kteří se vydávají pomstít svého mistra. Mezi top desítku se podle serveru TorrentFreak vrací drama Crisis s Gary Oldmanem a Evangeline Lilly, na předních pozicích zůstávají Mortal Kombat (HBO Max), Tom Clancy: Bez výčitek (Amazon Prime Video), Nikdo (HBO Max) nebo Rodina na baterky (Netflix).

Nejstahovanější filmy k 10. květnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Crisis

Tři různé příběhy týkající se obchodu s drogami a zneužívání zakázaných látek. Thriller Nicholase Jareckiho (Smrtelné lži), ve kterém se potkají Gary Oldman, Armie Hammer a Evangeline Lilly. (uvedeno na iTunes)

9. The Paper Tigers

Tři bývalí Kung-Fu bojovníci ve středních letech žijí poklidným rodinným životem. Když je ale jejich mistr zabit, jejich otcovské trable jdou stranou a znovu se musejí vydat do boje, aby se vydali na cestu odplaty. (uvedeno na iTunes)


8. Rodina na baterky

Vyjeli si na pořádný výlet, ale robotí apokalypsa jim zatla tipec. Teď má Mitchellovic rodinka, ulítlá jako žádná jiná, na krku záchranu celého lidstva. Hvězdně obsazená animovaná komedie od otevřených hlav, co vymyslely filmy Spider-Man: Paralelní světy a LEGO příběh. (uvedeno na Netflixu)

7. Voyagers – Vesmírná mise

V sázce je budoucnost lidské rasy a skupina mladých mužů a žen se vydává na expedici s cílem kolonizovat vzdálenou planetu. Když však odhalí znepokojivá tajemství mise, stanou se bezmocnými proti rozkoši, hladu a moci, jakmile se vyhnou pití „Modré“. (uvedeno na iTunes)

6. The Marksman

Rančer na arizonské hranici se stane nepravděpodobným obráncem mladého mexického chlapce, který zoufale prchá před vrahy kartelu, kteří ho pronásledovali do USA. (uvedeno na iTunes)


5. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (uvedeno na HBO GO)

4. Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Epický střet mezi dvěma titány – vyvolaný neviditelnými silami – je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (uvedeno na HBO Max)

3. Nikdo

Když se jedné noci vloupají do jeho domu dva zloději, Hutch se rozhodne, že se jim nepostaví na odpor, aby minimalizoval nebezpečí pro členy své rodiny. Ta ale jeho rozhodnutí dvakrát neoceňuje. Že je ale někdo nenápadný, neznamená, že není nebezpečný. (uvedeno na iTunes)

2. Tom Clancy: Bez výčitek

John Kelly, příslušník elitní jednotky Navy SEAL, pátrá po vrazích své ženy. Když jednotka ruských vojáků vyvraždí jeho rodinu jako odplatu za jeho roli v přísně tajné operaci, začne pronásledovat vrahy s plným nasazením. (uvedeno na Amazon Prime Video)


1. Mortal Kombat

MMA zápasník Cole Young hledá nejlepší bojovníky planety Země, aby spolu mohli čelit nepřátelům z Vnějšího světa. Střetnou se v nemilosrdném souboji zvaném Mortal Kombat, jehož výsledek určí osud celého vesmíru. (uvedeno na HBO Max)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také