24 skvělých filmů, které dnes neočekávaně přidal Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix znovu zareagoval na velkou březnovou čistku a kromě dříve ohlášených filmových novinek, které přidal do nabídky přesně podle plánu, nacházíme v obsahu Netflixu další nově uvedené tituly. Mezi ty nejzajímavější patří třeba první Amazing Spider-Man, pohodový Big Lebowski, „Cornetto“ komedie Jednotka příliš rychlého nasazení, Spielbergův Schindlerův seznam nebo Steve Jobs s Michaelem Fassbenderem. Z aktuální nabídky Netflixu, která se za poslední měsíc neuvěřitelně obohatila, si musí vybrat každý.

Amazing Spider-Man

Známý superhrdina v novém. Středoškolský student Peter Parker se učí zacházet se svými nově získanými schopnostmi a potýká se s arcipadouchem Lizardem.

Big Lebowski

Nejlenivější chlápek ze všech, Jeff „Dude“ Lebowski, se zaplete do šlamastyky gargantuovských rozměrů poté, co si ho spletou s jiným chlápkem stejného jména.

Bez kalhot XXL

Striptér Mike a Králové z Tampy naposledy vystupovali před třemi lety. Teď se ale nechají přemluvit, aby to spolu ještě jednou zkusili v soutěži na Myrtle Beach.

Brian Banks

Nespravedlivě odsouzený hráč amerického fotbalu, kterého pustili z vězení na podmínku, chce očistit svoje jméno a konečně si zahrát ve vysněné NFL.

Everest

V roce 1996 soupeří dvě horolezecké skupiny o to, kdo pokoří vrchol Mount Everestu. Když ale na horu udeří sněhová bouře, čeká je tvrdý boj o přežití.

Hacker

Geniálního hackera pustí z vězení, aby pomohl týmu amerických a čínských odborníků najít nebezpečného kyberteroristu.

Chuckyho sémě

Synek ďábelských panenek Chuckyho a Tiffany vzkřísí svoje rodiče a rozpoutá další vražedné peklo. A tentokrát přímo v Hollywoodu.

Insidious 3: Počátek

Jasnovidka Elise Rainier neochotně pomůže jedné holce spojit se se zesnulou matkou. Nechtěně tím ale vypustí démona, který dívku mučí.

Jednotka příliš rychlého nasazení

Špičkový londýnský policista je přeřazen do nudného městečka, ve kterém se začne odehrávat série ošklivých „nehod“ .

Lhář, lhář

Foto: Netflix

Jeho pětiletý syn vyřkne své narozeninové přání, a to se vyplní. Nenapravitelný lhář nesmí celých 24 hodin říkat nic jiného než pravdu.

Mělčiny

Mladou surfařku pokousal velký bílý žralok a uvízla na útesu u pobřeží. Jestli chce přežít, bude muset přelstít hladového dravce, kterému první sousto zdaleka nestačilo.

Modrý blesk

Foto: Netflix

Zloděje šperků propustí z vězení a on si jde vyzvednout svoji kořist. Na místě, kde tenkrát schoval ukradený diamant, ale mezitím vyrostla zbrusu nová policejní stanice.

Monstra vs. vetřelci

Poté, co Susan Murphy udeří meteorit a ona vyroste do výšky metru a půl, zmocní se jí vláda a přepraví ji na tajnou základnu.

Oni

Foto: Netflix

Mladý pár se těší na klidnou dovolenou v odlehlém domě. Tři maskovaní lupiči jim ale rychle připomenou, že daleko od civilizace může číhat nebezpečí.

Pasažéři

Poté, co se pasažér na meziplanetární cestě probudí z hibernace desítky let předtím, než bylo v plánu, rozhodne se probudit jednu spolucestující.

Pixely

Když Země čelí útoku mimozemšťanů jako vystřiženému ze starých videoher, vloží se do toho prezident s pár kamarády z dětství, co hrávali na automatech arkádové videohry.

Resident Evil: Poslední kapitola

Alice se snaží dostat do Raccoon City a získat potřebný antivirus, ale v cestě jí stojí Dr. Isaacs, Umbrela Corp. a horda zuřivých zombíků.

Vykolejená

Svobodná a nezávislá Amy má strach z vážných vztahů, dokud nepotká toho pravého. Ale čím větší láska, tím větší trable.

Shrek

Nevrlý obr Shrek naváže neobvyklé přátelství s legračním oslíkem. Společně se vydají do boje proti ohnivému drakovi, aby z jeho spárů vysvobodili princeznu.

Shrek 2

Shrek a Fiona po svatbě zamíří do království Za sedmero horami. Tenhle šťastný konec se ale vůbec nelíbí princi Krasoňovi.

Schindlerův seznam

Oskar Schindler se překvapivě rozhodne utratit celé své jmění, aby během druhé světové války pomohl zachránit 1 100 Židů před Osvětimí.

Steve Jobs

Autobiografický film zaměřený na tři zásadní okamžiky v kariéře lehce výstředního a odvážného vizionáře, který stál u zrodu počítače Mac.

Uprchlík

Doktor nespravedlivě obviněný z vraždy uprchne z vazby a hledá skutečného vraha. V patách má ale horlivého policajta.

Vše je ztraceno

Muž na lodi uvízne na bouřlivém moři a odvážně bojuje o přežití. Děsivé drama, ve kterém se toho moc nenamluví.

Pokračuj na oznámené Netflix novinky tohoto týdne, 29 tipů na víkend nebo 18 oceněných filmů, které Netflix nedávno přidal

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Co? vždyť většina je stará jak Metuzalém. Co to tu kurňa píšete. Některé tam byly už dávno. Nemate tam co dělat tak sracky?. Naposledy jsem viděl Cenových přidaných na netfixu a ať jsem hledal jak chtěl, NIC běžte dělat ne sraz HOVNA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také