10 nejstahovanějších filmů týdne na torrentech

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Žebříček nejstahovanějších filmů týdne hlásí dvě novinky. Snímek The United States vs. Billie Holiday, za který si hlavní představitelka Andra Day odnesla Zlatý glóbus a na HBO Max uvedení Tom a Jerry v prvním celovečerním hraném filmu. Nejstahovanějším titulem týdne je opět akční řežba Monster Hunter s Millou Jovovich natočená podle známé videoherní série. V top desítce se tentokrát již nedostalo na drama Palmer a šílenost Willy’s Wonderland s Nicolasem Cagem.

Nejstahovanější filmy k 1. březnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (uvedeno na Netflixu)

9. Duše

Středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (Jamie Foxx) dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před. (uvedeno na Disney+)


8. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)

7. Wrong Turn

Parta kamarádů vyrazí na výlet do hor. Zpočátku jde všechno podle plánu, po sletu děsivých událostí však skupinka zjišťuje, že v lese nejsou sami. Opět.. Sedmý díl Pachu krve je restartem celé série. (vyšlo na Blu-ray)

6. Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah je životopisné drama vyprávějící příběh amerického aktivisty Freda Hamptona a politického hnutí Black Panther Party. Film s dvěma nominacemi na Zlatý glóbus. (uvedeno na HBO Max)


5. The United States vs. Billie Holiday

Film sleduje kariéru legendární jazzové zpěvačky Billie Holiday v době, kdy se stane terčem útoku federálního ministerstva pro narkotika, v tajné operaci vedené agentem Jimmym Fletcherem, se kterým měla bouřlivý poměr. (uvedeno na Hulu)

4. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)

3. Střípky

V nejnovějším filmu uznávaného režiséra Johna Leeho Hancocka sledujeme dvojici policistů (Denzel Washington a Rami Malek), která se snaží dopadnout sériového vraha (Jared Leto). (uvedeno na HBO Max)

2. Tom a Jerry

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. (uvedeno na HBO Max)


1. Monster Hunter

Monster Hunter je adaptace stejnojmenné videohry od společnosti Capcom, ve které se Milla Jovovich ocitá ve světě plných krvelačných monster. Od režiséra Paula W.S. Andersona, tvůrce filmového Resident Evilu. (uvedeno na Prime Video)

Pokračuj na nejstahovanější filmy minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také