10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Zdroj foto: Apple TV+, Netflix, Prime Video
Zdroj foto: Apple TV+, Netflix, Prime Video

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike a adaptace videoherní fantasy série Monster Hunter, ve které Milla Jovovich mlátí obří nestvůry (Prime Video). Druhý jmenovaný titul se dokonce stal nejstahovanějším filmem týdne podle serveru TorrentFreak. Do žebříčku se tentokrát už nezapojili Čističi vesmíru (Netflix) a Bliss (Prime Video).

Nejstahovanější filmy k 22. únoru 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (uvedeno na Netflixu)

9. Palmer

Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. (uvedeno na Apple TV)

8. Duše

Středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (Jamie Foxx) dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před. (uvedeno na Disney+)

7. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)

6. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)

5. Willy’s Wonderland

Nicolas Cage v další šílenosti. Tentokrát jako údržbář v zábavním parku s temnou minulostí. Velmi brzy pochopí, že za tuhle práci zaplaceno nedostane. (uvedeno na Prime Video)

4. Střípky

V nejnovějším filmu uznávaného režiséra Johna Leeho Hancocka sledujeme dvojici policistů (Denzel Washington a Rami Malek), která se snaží dopadnout sériového vraha (Jared Leto). (uvedeno na HBO Max)

3. Wrong Turn

Parta kamarádů vyrazí na výlet do hor. Zpočátku jde všechno podle plánu, po sletu děsivých událostí však skupinka zjišťuje, že v lese nejsou sami. Opět.. Sedmý díl Pachu krve je restartem celé série. (vyšlo na Blu-ray)

2. Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah je životopisné drama vyprávějící příběh amerického aktivisty Freda Hamptona a politického hnutí Black Panther Party. Film s dvěma nominacemi na Zlatý glóbus. (uvedeno na HBO Max)

1. Monster Hunter

Monster Hunter je adaptace stejnojmenné videohry od společnosti Capcom, ve které se Milla Jovovich ocitá ve světě plných krvelačných monster. Od režiséra Paula W.S. Andersona, tvůrce filmového Resident Evilu. (uvedeno na Prime Video)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne