35 filmů a seriálů, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix tento týden nasazuje známé filmy, včetně komedie Wese Andersona Až vyjde měsíc, válečnou Nejvyšší poctu nebo gangsterskou kultovku Sbal prachy a vypadni. Fanoušci Marvelu se dočkají uvedení snímku Spider-Man: Daleko od domova, který se natáčel také v České republice. Netflix nadělí další severské snímky s českými titulky a pochopitelně chystá nálož svých dalších originálů. Dorazí hudební komedie Ranařky, anime seriál Pacific Rim: Země nikoho či akční francouzský thriller Stráž s Olgou Kurylenko.

Až vyjde měsíc

Svérázné drama o zoufalém pátrání po dvou dvanáctiletých dětech z Nové Anglie, které se do sebe zamilují a společně utečou. (1. března)

Biggie: I Got a Story to Tell

Dokument se vzácnými záběry i velmi osobními rozhovory vzdává hold rapperovi, který si říkal The Notorious B.I.G., a sleduje jeho cestu od dealerství až na rapový trůn. (1. března)

Brave New World – 1. Řada

Z dalekých krajů dorazí neznámý rebel a obyvatelé Nového Londýna začínají zpochybňovat pravidla zdánlivě utopického světa, ve kterém žijí. (1. března)

Nádech pro lásku

Osmadvacetiletý Robin Cavendish zcela ochrne, ale to mu nezabrání dát věci do pohybu a pustit se s pomocí svojí oddané ženy do boje za práva postižených. (1. března)

Nejvyšší pocta

Právník z Pentagonu zkoumá žádost o posmrtné udělení Medaile cti válečnému hrdinovi a odhalí při tom šokující důvod, proč byla zamítnuta. (1. března)

Nevinné tahy

Otec zjistí, že jeho sedmiletý synek má úžasný talent na bleskové šachy. Najme proto nesmlouvavého šachového mistra, aby kluka připravil na turnaje. (1. března)

Nurejev

Dokument, který sleduje život tanečníka Rudolfa Nurejeva od skromných začátků po útěk na Západ a který obsahuje dosud nepublikované záběry. (1. března)

Obřad

Brutální thriller s prvky nadpřirozena, ve kterém student kněžského semináře přijede do Vatikánu studovat exorcismus na speciální škole. (1. března)

Paranormal Activity: Prokletí

Spin-off strašidelné série „Paranormal Activity“, ve kterém jednu hispánskou rodinu napadnou děsiví démoni. (1. března)

Sám doma a bohatý

Miliardářský synek Richie Rich sice má všechno, co si může přát, ale zoufale mu chybí kamarádi. A jeden padouch se navíc chystá převzít jejich velkou rodinnou firmu. (1. března)

Sbal prachy a vypadni

Čtyři flákači z londýnského East Endu vykoumali, jak vyhrát balík peněz v kartách. Místo toho teď ale vězí až po uši v dluzích. (1. března)

Troufalky – nové řady

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (1. března)

Sniper: Finální rána

Kolumbijský mafiánský boss získá kontrolu nad pašováním drog do USA. Odstřelovač od mariňáků se proto musí spojit se zvláštní agentkou a sejmout ho i s celým kartelem. (2. března)

Spider–Man: Daleko od domova

Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. (2. března)

1939

Mladá Švédka se na počátku druhé světové války přestěhuje do Stockholmu, kde se vdá za muže, který ale není úplně takový, jak si představovala. (3. března)

Domestic

Nenápadná komedie, ve které domácí zvířata totálně rozhodí vztahy mezi lidmi ve třech domácnostech. (3. března)

Dovolená na sněhu

Dva kamarádi vyrazí do Alp na lyže. Užívají si sníh a nadbíhají dvěma ženám, které jsou tam taky na dovolené. (3. března)

Gyllene Tider

Hudební dokument o švédské popové skupině na vrcholu slávy na začátku 80. let s rozhovory ze zákulisí a záznamy koncertů. (3. března)

Jönssonovi a Dynamit Harry

Jönssonův gang pořádně zpackal odvážnou loupež a jeho šéf se teď musí skrývat před policií – a taky se pomstít úhlavnímu nepříteli. (3. března)

Jönssonovi na Mallorce

Šéf party odjede ze Stockholmu za parťáky na prosluněnou Mallorku, kde vymyslí opravdu dokonalou loupež. (3. března)

Náruč děvky

Holka zmešká let do USA, odkud měla psát o životě v New Yorku, a tak se schová na venkov a články si začne vymýšlet. (3. března)

Proradná jak voda

Vztah mezi ženatým vydavatelem a básnířkou se dostává do krize ve chvíli, kdy se u ní v bytě začnou dít podivné věci, které ji doženou na pokraj šílenství. (3. března)

Ranařky

Stydlivá šestnáctiletá dívka se vydá ve stopách svojí rebelantské mámy a zveřejní anonymní pamflet proti sexismu, se kterým se ve škole denně potýkají všechny studentky. (3. března)

Tajemství štěstí

Muž odhalí, že to manželka táhne s jeho nejlepším kamarádem, a jedné noci plné napětí a podrazů je přinutí jít s pravdou ven. (3. března)

Slušný chlap

Má sice v plánu oženit se s těhotnou přítelkyní, ale stejně to dál potají táhe se zraněnou manželkou kolegy. Pravda ale nakonec vyjde najevo. (3. března)

Spotřebujte do

Tři staří kamarádi vyrazí na výletní loď poprat se s životními změnami. Na palubě je ale jedna bývalá milenka a přátelství téhle trojice dostane pořádně zabrat. (3. března)

Suneho prázdniny

Co si tak vyrazit na rodinnou dovolenou v karavanu? Ne, to bohužel nebyl nejlepší nápad. (3. března)

Vedle mne

Metro nečekané zastaví mezi dvěma stanicemi a cestující se snaží překonat vzájemné rozdíly a znova v sobě najít svoji dobrou stránku. (3. března)

Vražda mezi mormony

V mimořádném snímku podle skutečného zločinu nabyde riskantní operace vražedných rozměrů a do základů otřese církví na celém světě. (3. března)

Vtipálek

Jeden vtipálek na rozlučce se svobodou zinscenuje únos. Akce se ale pořádně zvrtne a on musí proniknout mezi teroristy a uneseného ženicha zachránit. (3. března)

Zátky

Nelítostný byznysmen se s konkurencí moc nemaže. Nečekaná hrozba mu ale obrátí život vzhůru nohama, a tak hledá útěchu u starého kamaráda. (3. března)

Pacific Rim: Země nikoho – 1. řada

Kaijuové zpustoší Austrálii a dva sourozenci se v nalezeném Jaegrovi vydávají hledat rodiče. Cestu jim zkříží neznámí tvorové, pochybné existence i nečekaní spojenci. (4. března)

Město plné duchů – 1. řada

Tak tohle je duchařský kroužek. Jeho členové vyrážejí na dobrodružné výpravy po Los Angeles, na kterých mluví s duchy, řeší různé problémy a objevují historii města. (5. března)

Nevenka: Výkřik do ticha

Nevenka Fernández, žalobkyně v prvním úspěšném španělském soudním procesu s politikem obviněným ze sexuálního obtěžování, se po 20 letech konečně rozhodla promluvit. (5. března)

Stráž

Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře. (5. března)

Pokračuj na přehled novinek na Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také