6 filmových lahůdek nově na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix začíná plnit díry po filmech, které ze služby postupně odcházejí. Oscarové bijáky tak nahrazují neméně kvalitní tituly, v několika případech dokonce s českým dabingem. Pro celou rodinu můžeme doporučit jedno z dalších Asterixových animovaných dobrodružství, dospělí si pak mohou vychutnat vesmírnou Gravitaci nebo komiksové V jako Vendeta. O dalších novinkách z nabídky Netflixu Vás budeme určitě informovat.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Stárnoucí druid si hledá mladého nástupce, kterému by svěřil recept na kouzelný lektvar. Na ten si ale brousí zuby i jeho úhlavní nepřítel. Dobrodružný animák nominovaný na cenu César v kategorii Nejlepší animovaný film. (uvedeno s dabingem)

Grace, kněžna monacká

Grace Kelly, teď už kněžna monacká, zvažuje nabídku vrátit se k herecké kariéře v Hollywoodu a zároveň pomáhá svojí zemi ve sporu s Francií. V hlavní roli skvělá Nicole Kidman. (uvedeno s dabingem)

Gravitace

Jejich vesmírnou loď zničily úlomky satelitů a nezkušená doktorka s ostříleným astronautem uvízli na oběžné dráze bez jakéhokoli spojení se Zemí. Úchvatné drama se Sandrou Bullock a Georgem Clooneym oceněné sedmi Oscary, včetně ceny za nejlepší režii. (uvedeno s titulky)

Obhájce

Právník Mick Haller hájí u soudu bohatého chlípníka obviněného ze sexuálního napadení a dostane při tom do nebezpečí sebe i svoji rodinu. V předchozích dvou filmech (Čas zabíjet a Amistad) hrál Matthew McConaughey úplně jiné právníky než tady. (uvedeno s dabingem)

Tenkrát v Benátkách

Banda ničemů mu unesla milovaného psa. Aby ho dostal zpátky, musí utahaný soukromý detektiv udělat kápovi gangu pár službiček, co nejsou zrovna zákonné. V akčním thrilleru se střetnou Bruce Willis (Smrtonosná past), John Goodman (Argo) a Jason Momoa (Hra o trůny). (uvedeno s dabingem)

V jako Vendeta

V dystopické budoucnosti se maskovaný anarchista s pomocí mladé ženy z televize snaží vyvolat revoluci a uniká policejnímu inspektorovi, který chce odhalit jeho tvář. V hlavních rolích dystopického filmu od bratrů Wachowských (Matrix) hrají Natalie Portman a Hugo Weaving. (uvedeno s titulky)

Pokračuj na nejnovější filmy z produkce Netflixu

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také