6 filmových lahůdek nově na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix začíná plnit díry po filmech, které ze služby postupně odcházejí. Oscarové bijáky tak nahrazují neméně kvalitní tituly, v několika případech dokonce s českým dabingem. Pro celou rodinu můžeme doporučit jedno z dalších Asterixových animovaných dobrodružství, dospělí si pak mohou vychutnat vesmírnou Gravitaci nebo komiksové V jako Vendeta. O dalších novinkách z nabídky Netflixu Vás budeme určitě informovat.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Stárnoucí druid si hledá mladého nástupce, kterému by svěřil recept na kouzelný lektvar. Na ten si ale brousí zuby i jeho úhlavní nepřítel. Dobrodružný animák nominovaný na cenu César v kategorii Nejlepší animovaný film. (uvedeno s dabingem)

Grace, kněžna monacká

Grace Kelly, teď už kněžna monacká, zvažuje nabídku vrátit se k herecké kariéře v Hollywoodu a zároveň pomáhá svojí zemi ve sporu s Francií. V hlavní roli skvělá Nicole Kidman. (uvedeno s dabingem)

Gravitace

Jejich vesmírnou loď zničily úlomky satelitů a nezkušená doktorka s ostříleným astronautem uvízli na oběžné dráze bez jakéhokoli spojení se Zemí. Úchvatné drama se Sandrou Bullock a Georgem Clooneym oceněné sedmi Oscary, včetně ceny za nejlepší režii. (uvedeno s titulky)

Obhájce

Právník Mick Haller hájí u soudu bohatého chlípníka obviněného ze sexuálního napadení a dostane při tom do nebezpečí sebe i svoji rodinu. V předchozích dvou filmech (Čas zabíjet a Amistad) hrál Matthew McConaughey úplně jiné právníky než tady. (uvedeno s dabingem)

Tenkrát v Benátkách

Banda ničemů mu unesla milovaného psa. Aby ho dostal zpátky, musí utahaný soukromý detektiv udělat kápovi gangu pár službiček, co nejsou zrovna zákonné. V akčním thrilleru se střetnou Bruce Willis (Smrtonosná past), John Goodman (Argo) a Jason Momoa (Hra o trůny). (uvedeno s dabingem)

V jako Vendeta

V dystopické budoucnosti se maskovaný anarchista s pomocí mladé ženy z televize snaží vyvolat revoluci a uniká policejnímu inspektorovi, který chce odhalit jeho tvář. V hlavních rolích dystopického filmu od bratrů Wachowských (Matrix) hrají Natalie Portman a Hugo Weaving. (uvedeno s titulky)

Pokračuj na nejnovější filmy z produkce Netflixu

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také