30 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 50. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mezi dvaceti nejsledovanějšími filmy tohoto týdne na Netflixu najdeme ve velké míře česky dabované snímky, které se na službě objevily za poslední dny. Samozřejmě nechybí zástupci tuzemské tvorby a stále populární Harry Potter. Seriálová scéna se za poslední týden moc nezměnila, na špici se stále drží Dámský gambit a Koruna.

20 nejsledovanějších filmů na Netflixu 50. týdne roku 2020

20. Rodinný film
19. 6 Underground
18. Anděl Páně 2
17. Mank
16. Harry Potter a Princ dvojí krve
15. Grinch
14. Sváteční rande
13. Rohy
12. The Prom
11. Čertoviny
10. Harry Potter a Ohnivý pohár
9. Po čem muži touží
8. Který je ten pravý?
7. Zlo s lidskou tváří

6. After: Polibek

Nevinná prvačka Tessa Youngová má jasno v tom, co chce od života. To se ale změní ve chvíli, kdy se jí do cesty připlete nepředvídatelný drsňák Hardin Scott.

5. Harry Potter a Fénixův řád

Harryho varování před návratem Voldemorta nikdo nebere vážně, a tak Harry začne sám učit skupinu studentů, jak se bránit proti černé magii.

4. Vánoční kronika

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit.

3. Vánoční kronika: druhá část

Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce.

2. Bohové Egypta

Temný bůh Seth sesadil z egyptského trůnu boha Hora a uvrhl svět do chaosu. A ze všech smrtelníků, kteří by mu pomohli zachránit lidstvo, si Hor vybere zrovna zloděje.

1. Tajemství: Odvaha snít

Vdova, která má problémů až nad hlavu, potkává okouzlujícího profesora. Ten pro ni má zprávu, která jí může změnit život, ale zatím si ji nechává pro sebe.

20 nejsledovanějších seriálů na Netflixu 50. týdne roku 2020

10. Zaklínač
9. Lucifer
8. Mimi šéf: zpátky ve hře
7. Star Trek: Discovery
6. Papírový dům

5. Big Mouth

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga.

4. Virgin River

Zdravotní sestra se z Los Angeles přestěhuje do odlehlého města v severní Kalifornii, aby začala znova. Nestačí se ale divit, co a hlavně koho tam najde.

3. Svět mimozemšťanů

Seriál, který aplikuje zákony života na Zemi na zbytek galaxie a kombinací vědy a fikce si pohrává s různými představami o životě na jiných planetách.

2. Dámský gambit

V 50. letech v sobě mladá dívka ze sirotčince objeví mimořádný šachový talent. Její překvapivou cestu ke slávě ale komplikuje boj se závislostí.

1. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

Pokračuj na nejsledovanější tituly minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také