20 nejpopulárnějších titulů na českém Netflixu v listopadu

Zatímco ve světě se na předních příčkách nejsledovanějších filmů měsíce umístily vesměs jen novinky z produkce Netflixu, čeští diváci nezanevřeli ani na českou tvorbu, což se promítlo do žebříčku zcela jasně. Mezi dvaceti nejpopulárnějšími filmy měsíce totiž najdeme hned šest českých zástupců. Seriálům pochopitelně vládne Dámský gambit, který nedávno pokořil netflixovských rekord, následovaný Papírovým domem a Korunou.

20 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku za listopad

20. Dřív než půjdu spát
19. Mosul
18. Harry Potter a Kámen mudrců
17. Drsný město
16. Vánoční kronika
15. Pan Jangle a vánoční dobrodružství
14. Bezva ženská na krku
13. Vánoční kronika: druhá část
12. Přes prsty
11. Princezna z cukrárny
10. 1917
9. Harry Potter a Tajemná komnata
8. Po čem muži touží
7. Prázdniny v Provence
6. Harry Potter a vězeň z Azkabanu

5. Vánoční výsadek

Pečlivá poradkyně političky plánuje uzavření vojenské základny na tropickém ostrově, kde mají zajímavou vánoční tradici. A při tom se zamiluje do sympatického pilota. Kat Graham (Upíří deníky) a Alexander Ludwig (Vikingové) v příběhu inspirovaném skutečnou vánoční tradicí.

4. Princezna z cukrárny: Zase vyměněná

Margaretinu vánoční korunovaci zkomplikují trable s láskou, a tak musí přispěchat na pomoc její dvojnice Stacy. Co ale další dvojnice – zmaří jejich plány? Vanessa Hudgens se vrací s trojitou dávkou královských rošťáren. Dále hrají Nick Sagar a Sam Palladio.

3. Sezn@mka

Letuška dá šanci online seznamce a padne jí do oka uhlazený podnikatel. Ten jí ale zatají, čím se vlastně živí a že je ve skutečnosti ženatý. Jeden z nejhůře hodnocených českých filmů za posledních 5 let na předních příčkách sledovanosti Netflixu…

2. Sváteční rande

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. Emma Roberts (American Horror Story) a Luke Bracey (Bod zlomu) v romantické komedii o tom, jak vyzrát na svátky.

1. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu. Třetí celovečerní film nejslavnější mořské houby.

20 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku za listopad

20. K jezeru
19. Bariéra
18. Žáci Midasovi
17. Sexuální výchova
16. Experti na podivná řemesla
15. Virgin River
14. Stranger Things
13. Přátelé
12. Liberator: Operace Avalanche
11. Záhadné sídlo Bly
10. Dash & Lily
9. Barbaři
8. Mimi šéf: zpátky ve hře
7. Zaklínač
6. Star Trek: Discovery

5. Emily in Paris

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku. Lily Collins předvádí módní výstřelky v úžasném prostředí Paříže v seriálu z pera Darrena Stara (Sex ve městě).

4. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. Úspěšný seriál se dočkal již pěti řad.

3. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století. Na Zlatých glóbech získal seriál cenu za nejlepší drama a Claire Foy a John Lithgow za něj obdrželi ceny Emmy.

2. Papírový dům

Osm zlodějů vezme rukojmí a zamkne se v Královské španělské tiskárně cenin, hlava zločinců manipuluje s policií, aby postupovala podle jeho plánu. Strhující kriminální seriál ověnčený mezinárodní cenou Emmy za nejlepší drama a cenami Fénix a Iris.

1. Dámský gambit

V 50. letech v sobě mladá dívka ze sirotčince objeví mimořádný šachový talent. Její překvapivou cestu ke slávě ale komplikuje boj se závislostí. Anya Taylor-Joy (Rozpolcený) v hlavní roli seriálu, který podle románu Waltera Tevise natočil Scott Frank (Godless).

Pokračuj na nejpopulárnější filmy a seriály na Netflixu měsíce října