Sylvester Stallone se objeví v chystaném Sebevražedném oddílu

Přečtěte si

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Nový Sebevražedný oddíl (v originále The Suicide Squad) od režiséra Strážců galaxie Jamese Gunna nabírá na palubu další známé jméno. Je jím herec, který už se objevil i v druhé části výše zmíněného filmu od Marvelu. Akční ikona Sylvester Stallone…

Předchozí Sebevražedný oddíl od režiséra Davida Ayera byl vzdor napjatým očekáváním a výborným upoutávkám tak trochu zklamáním. Přesto měl mnoho dobrých momentů a nakopl popularitu hned několika postav v čele s Harley Quinn, která se posléze dočkala i vlastního sólového snímku. Uskupení zločinců, páchajících dobro, má příští rok se staronovým obsazením vrátit na plátna právě Gunn.

Scénárista a režisér James Gunn tuto informaci sdílel na svém Instagramu, kde se objevilo selfie, na kterém je vyfocen se Stallonem (můžete si jej prohlédnout zde). Představitel Rockyho Balboy a Ramba se tak objeví v The Suicide Squad v zatím blíže nespecifikované úloze.

The Suicide Squad má premiéru 5. srpna 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také