TOP 20: Spongebob v čele sledovanosti Netflixu, daří se i českým filmům

Šestačtyřicátý týden roku ovládnul na Netflixu Spongebob, mezi seriály pak kraloval Dámský gambit. Přinášíme další přehled dvaceti nejsledovanějších titulů na Netflixu v Česku.

TOP 10 nejsledovanějších filmů týdne na Netflixu

Mezi desítku nejsledovanějších filmů na českém Netflixu se vrací Harry Potter. Nechybí čerstvě uvedené české komedie nebo dvojice svátečních snímků z originální tvorby Netflixu. Celý týden však ovládnul Spongebob na útěku.

10. Harry Potter a Kámen mudrců

O svých jedenáctých narozeninách Harry Potter zjistí, že je mocný čaroděj, na kterého čeká místo ve Škole čar a kouzel v Bradavicích.

9. Prázdniny v Provence

Komedie o trojici rockerů, kteří si vyrazí na jih Francie užít léto plné slunce, lásky a trochu zvrácené zábavy.

8. Bezva ženská na krku

Čerstvě rozvedená čtyřicátnice chce v životě začít znova. Přijme proto místo učitelky na venkovské škole a nastěhuje se do domu, kde přežívá místní hrobník.

7. SpongeBob v kalhotách: Film

Pan Krabs prý ukradl korunu krále Neptuna! SpongeBob a Patrick se proto vydávají na divoké dobrodružství, aby dokázali, že jejich kamarád je v tom nevinně.

6. Jsem božská

Po úrazu na spinningu v sobě nejistá žena objeví pořádnou dávku sebevědomí a nebojácně se vrhne do života, randění i tancování.

5. Sezn@mka

Letuška dá šanci online seznamce a padne jí do oka uhlazený podnikatel. Ten jí ale zatají, čím se vlastně živí a že je ve skutečnosti ženatý.

4. Po čem muži touží

Sukničkář a bývalý šéfredaktor časopisu pro muže v opilosti vysloví přání, díky kterému se ještě víc přiblíží opačnému pohlaví.

3. Sváteční rande

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra.

2. Vánoční výsadek

Pečlivá poradkyně političky plánuje uzavření vojenské základny na tropickém ostrově, kde mají zajímavou vánoční tradici. A při tom se zamiluje do sympatického pilota.

1. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

TOP 10 nejsledovanějších seriálů týdne na Netflixu

Diváci se poctivě připravili na čtvrtou řadu Koruny, a bedlivě sledovali i další stálice nejpopulárnějších seriálů na Netflixu. Mezi deseti nejlepšími nechybí ani romantická novinka z prostředí Vánoc a hit posledních týdnů Dámský Gambit.

10. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

9. Star Trek: Discovery

Po sto letech klidu vypukne mezi Federací a Klingonskou říší válka, jejíž ústřední postavou je zdiskreditovaný důstojník Hvězdné flotily.

8. Zaklínač

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

7. Liberator: Operace Avalanche

Nesourodá parta svéhlavých, ale odvážných vojáků si během invaze do Evropy vyslouží pověst jedné z nejstatečnějších jednotek druhé světové války. Podle skutečnosti.

6. Barbaři

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše.

5. Dash & Lily

Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují!

4. Emily in Paris

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku.

3. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

2. Papírový dům

Osm zlodějů vezme rukojmí a zamkne se v Královské španělské tiskárně cenin, hlava zločinců manipuluje s policií, aby postupovala podle jeho plánu.

1. Dámský gambit

V 50. letech v sobě mladá dívka ze sirotčince objeví mimořádný šachový talent. Její překvapivou cestu ke slávě ale komplikuje boj se závislostí.

Pokračuj na nejsledovanější tituly na Netflixu minulého týdne