TOP 20: Sváteční rande a Dámský gambit vévodí sledovanosti na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Romantická komedie Sváteční rande s Emmou Roberts vévodí žebříčku sledovanosti na Netflixu za posledních sedm dní. Nejsledovanějším seriálem týdne v Česku se stal velmi chválený Dámský gambit.

Nejsledovanější filmy na Netflixu za poslední týden

Romantická jednohubka přeskočila velkofilm z prostředí první světové války a tento týden zakotví na prvním místě sledovanosti. Češi na začátku listopadu již také podlehli vánoční atmosféře a nenechali si ujít české snímky.

10. David Attenborough: Život na naší planetě

Známý moderátor se ohlíží za svým životem a historií vývoje života na Zemi. Truchlí nad ztrátou divočiny a přichází s vlastní vizí budoucnosti.

9. Vánoce na objednávku

Architekt si na Vánoce pozve domů zbytek rodiny a najme si koordinátorku, která mu do života přinese víc než jen krásnou vánoční výzdobu.

8. Vánoční výsadek

Pečlivá poradkyně političky plánuje uzavření vojenské základny na tropickém ostrově, kde mají zajímavou vánoční tradici. A při tom se zamiluje do sympatického pilota.

7. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

6. Po čem muži touží

Sukničkář a bývalý šéfredaktor časopisu pro muže v opilosti vysloví přání, díky kterému se ještě víc přiblíží opačnému pohlaví.

5. Bezva ženská na krku

Čerstvě rozvedená čtyřicátnice chce v životě začít znova. Přijme proto místo učitelky na venkovské škole a nastěhuje se do domu, kde přežívá místní hrobník.

4. Drsný město

Mezi zkorumpovanými kolegy a uprostřed války marseilleských gangů musí vzít poctivý policista věci do vlastních rukou, aby ochránil svůj tým.

3. Přes prsty

Dvě spoluhráčky z volejbalu se soustředí na svůj osobní život a na blížící se turnaj. Jenže pohodu na kurtu i mimo něj jim rozhodí jedna svérázná osoba.

2. 1917

Za první světové války se dva britští vojáci pokusí doručit za nepřátelskou linii zprávu, která může bratrovi jednoho z nich a stovkám dalších zachránit život.

1. Sváteční rande

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra.

Nejsledovanější seriály na Netflixu za poslední týden

Žebříčku seriálů zcela zaslouženě vládne hit posledních týdnů Dámský gambit ze šachového prostředí. Čeští diváci ani tentokrát nezanevřeli na ověřené tituly.

10. Přátelé

Tenhle vtipný sitcom sleduje životy šesti dvacátníků z Manhattanu 90. let – jejich vzestupy i pády v práci a milostném životě.

9. Star Trek: Discovery

Po sto letech klidu vypukne mezi Federací a Klingonskou říší válka, jejíž ústřední postavou je zdiskreditovaný důstojník Hvězdné flotily.

8. Stranger Things

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.

7. Zaklínač

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

6. Záhadné sídlo Bly

Když je někdo mrtvý, ještě to neznamená, že už tu není. Gotický romantický příběh od tvůrce seriálu „Dům na kopci“, ve kterém chůva padá do propasti děsivých tajemství.

5. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

4. Emily in Paris

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku.

3. Papírový dům

Osm zlodějů vezme rukojmí a zamkne se v Královské španělské tiskárně cenin, hlava zločinců manipuluje s policií, aby postupovala podle jeho plánu.

2. Barbaři

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše.

1. Dámský gambit

V 50. letech v sobě mladá dívka ze sirotčince objeví mimořádný šachový talent. Její překvapivou cestu ke slávě ale komplikuje boj se závislostí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také