Joker a nálož DC animáků nově na HBO GO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Oscarový Joker dorazil na HBO GO, ale rozhodně není sám. Služba uvedla dalších osm animovaných snímků, které určitě ocení každý fanoušek Batmana a DC komiksů všeobecně.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1.

Po smrti svého chráněnce Jasona Todda byl miliardář a průmyslník Bruce Wayne nucen pověsit Batmanův plášť na hřebík a odejít do důchodu.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2.

Přestože se Temný rytíř vrátil k boji proti zločinu, Gotham a zbytek Ameriky už nechtějí mít s tímto samozvaným strážcem zákona nic společného.

Batman: Útok na Arkham

Gotham se ocitne ve velkém nebezpečí, když vláda shromáždí skupinu padouchů s krycím názvem Sebevražedný oddíl a přinutí je, aby se vloupali do Akrhamského nápravného zařízení.

Batman: Návrat maskovaných křižáků

Vracíme se do 60. let minulého století. Batman a Robin se vrhají do akce poté, co největší padouchové z Gothamu – včetně Jokera, Penguina, Riddlera a Catwoman – zosnují plán na převzetí moci nad městem.

Batman vs. Joker

Adaptace komiksu Batman: Kameňák, temného díla kultovního autora Alana Moorea a kreslíře Briana Bollanda, sleduje Batmana, který se snaží dopadnout úhlavního nepřítele Jokera, zatímco odhaluje původ svého nejslavnějšího soka.

Batman a Harley Quinn

Poison Ivy a Jason Woodrue přezdívaný Floronic Man se vydávají na ekologickou misi s cílem zachránit planetu – během které však bohužel vyhladí většinu lidstva.

Batman: Hush

Když začnou vycházet najevo podrobnosti z Batmanovy minulosti, Temný rytíř svádí boj s časem, aby zastavil Hushovu smrtící hru.

Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo

V Belle Reve se něco chystá, což znamená jediné – chladná a vypočítavá vedoucí věznice Amanda Wallerová plánuje misi, kterou podstoupí jen ti zatracení.

Joker

Joker stojí pochopitelně krom atmosféry na skvělém hereckém výkonu Joaquina Phoenixe, který dost možná strčí do kapsy všechny ostatní filmové představitele této role. Jeho největší devizou je paradoxně i to, co z něj dělá tak dobrý film – to, že není příliš komiksový… Celou recenzi si přečtěte zde.

HBO GO na Facebooku uvedlo, že do nabídky přidalo také snímek Batman Beyond: Return of the Joker, my ho však na službě nenašli. Možná se tam objeví o něco později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také