Proč nedoporučujeme Naj seriály online

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Naj Seriály online jsou internetové stránky, které nabízí sledování seriálů online. Doporučit je však nemůžeme z jednoho jediného důvodu.

Naj seriály online jsou skvělé stránky ke sledování seriálů online, ale…

NajSeriály.to je obsáhlá služba nabízející seriály ke sledování online a zdarma. Databáze seriálů je aktualizována každý den, má to však jeden háček. Naj seriály nabízí autorsky chráněná díla, na která tato streamovací služba nemá žádná práva. Z tohoto důvodu prostě nemůžeme tyto stránky doporučit. Proč nezkusit třeba první měsíc zdarma na Netflixu?

Naj Seriály jsou klasickým případem, kdy webové stránky nabízí nelegální kopie seriálů zdarma. Kvalita streamovaného videa se v žádném případě nemůže rovnat kvalitním službám a videotékám. Stejně jako ve většině dalších případech, i zde se musíte proklikat hafem reklam, než se dostanete k přehrávání vybraného pořadu. To by samozřejmě nebyla taková katastrofa, kdyby většina reklam neodkazovala na poněkud rizikové adresy.

Pokračuj na místa, odkud sledovat seriály online zdarma a legálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také