Kde sledovat seriál Stranger Things 4 online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Stranger Things, nejpopulárnější seriál na Netflixu, bude pokračovat čtvrtou sérií, která dorazí online rovněž na Netflix. Kdy se dočkáme?

Stranger Things 4. série online na Netflixu

Seriál Stranger Things patří k tomu nejlepšímu, co současná originální tvora Netflixu nabízí. Dosud odvysílané tři řady online si drží svou kvalitu a nic nenaznačuje tomu, že by další série Stranger Things měla být výjimkou.

4. série Stranger Things byla oznámena již v září roku 2019, jenže asi nikdo nepočítal, že produkce nejen tohoto seriálu pozastaví pandemie koronaviru. Je tedy pravděpodobné, že Stranger Thigns 4 online uvidíme až v roce 2021.

Stranger Things jsou poctou rané tvorbě Stevena Spielberga, a dokonce ji v mnohém převyšují. Seriál dokázal vedle sebe poskládat mladé talentované herce, kteří se již po odvysílání první série stali velmi populárními. Fantasy mysteriózní podívaná, která není úplně pro celou rodinu, by se měla vrátit na Netflix v první polovině roku 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také