Kde najdu film Spider-Man: Daleko od domova online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Spider-Man: Daleko od domova je druhým filmem Marvel Cinematic Universe, ve kterém se objevil Spider-Man v hlavní roli. Film můžete sledovat online na streamovacích službách.

Kde sledovat Spider-Man: Daleko od domova online

Pokračování snímku Spider-Men: Homecoming bylo uvedeno minulý rok. Film se objevil online v listopadu téhož roku. Spider-Man: Daleko od domova je aktuálně online na předních filmových službách typu Google Play, iTunes nebo Rakuten. Nejnovější Spider-Man se v minulosti objevil také na HBO GO i Netflixu. Disney+, které ho nabízí právě teď, je v Česku nedostupné.

Spider-Man: Daleko od domova je v pořadí již třiadvacátou marvelovkou ze světa MCU. Film má zvláštní kouzlo i pro českého diváka, protože se některého jeho scény natáčeny v Praze, Liberci a dalších koutech České republiky. I tentokrát se v hlavní roli Spider-Mana objevil Tom Holland.

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také