Kde najdu film Spider-Man: Daleko od domova online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Spider-Man: Daleko od domova je druhým filmem Marvel Cinematic Universe, ve kterém se objevil Spider-Man v hlavní roli. Film můžete sledovat online na streamovacích službách.

Kde sledovat Spider-Man: Daleko od domova online

Pokračování snímku Spider-Men: Homecoming bylo uvedeno minulý rok. Film se objevil online v listopadu téhož roku. Spider-Man: Daleko od domova je aktuálně online na předních filmových službách typu Google Play, iTunes nebo Rakuten. Nejnovější Spider-Man se v minulosti objevil také na HBO GO i Netflixu. Disney+, které ho nabízí právě teď, je v Česku nedostupné.

Spider-Man: Daleko od domova je v pořadí již třiadvacátou marvelovkou ze světa MCU. Film má zvláštní kouzlo i pro českého diváka, protože se některého jeho scény natáčeny v Praze, Liberci a dalších koutech České republiky. I tentokrát se v hlavní roli Spider-Mana objevil Tom Holland.

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také