Kdy bude seriál Mandalorian 2 online?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Skvělý Disneyho seriál Mandalorian odtajnil datum premiéry druhé série. Kdy se tedy můžeme těšit na Mandalorianův návrat na online streamovací službu Disney+?

Mandalorian 2. série online na Disney+

Populární Mandalorian se vrátí v nové řadě na Disneyho službu již 30. října 2020, což je podstatně dříve, než jsme čekali. Mandalorian 2 online nebude vycházet kompletně na jeden zátah, jak jsme zvyklí třeba u seriálů Netflixu, nýbrž jedna epizoda týdně, jako tomu bylo v případě minulé série. Disney uvede i tentokrát pouhých osm epizod.

Nejsledovanější pořad služby Disney+ zabodoval mezi diváky i kritiky. Návrat do světa Star Wars se v tomto případě povedl na výbornou a představení roztomilého „Baby Yody“ zřejmě neuniklo nikomu. Kompletní první série Mandaloriana je online také na Disney+, ovšem českému divákovi je tato služba stále nepřístupná. A nic se nezmění ani do očekávané premiéry nové řady.

Mandaloriana přivedl k životu Disneyho oblíbený tvůrce Jon Favreau (Iron Man, Kniha džunglí) a v hlavní roli nájemného zabijáka se představí i tentokrát Pedro Pascal. První hraný seriál ze světa Star Wars se odehrává pět let po událostech ve filmu Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediů a 25 let před událostmi ve filmu Star Wars: Síla se probouzí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také