Kde sledovat seriál Ulice online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Sledujte seriál Ulice online na stránkách Nova Plus, kde Vám neuteče žádná online epizoda. Seriál Ulice (i online) je dlouholetou stálicí televize Nova, kterou můžete sledovat na obrazovkách a online každý všední den.

Sledujte Seriál Ulice online

Seriál Ulice online

Seriál Ulice online najdete na webu Nova Plus. Epizody jsou zde krásně seřazeny, přičemž epizody seriálu Ulice odvysílané za poslední týden jsou zde zcela zdarma a v jejich sledování Vám nic nebrání. Potom zde jsou epizody, které ještě v televizi nebyly odvysílané, a vy si je můžete zakoupit přes videotéku Voyo. Zde pak najdete i epizody, které jsou starší jednoho týdne a na Nova Plus již nejsou k dispozici.

Na Nově Plus také narazíte na upoutávky budoucích dílů, nejrůznější bonusy seriálu Ulice a spoustu dalších zajímavostí pro fanoušky seriálu. Seriál Ulice je samozřejmě dostupný online a zdarma, ale návalu reklam během přehrávání epizody se nevyvarujete. Je to slušný kompromis, ale epizod by mohlo být více.

Ulice se vysílá už neskutečných patnáct let a nic nenasvědčuje tomu, že bychom o seriál měli v budoucnu přijít. Epizody jednotlivě zaberou něco kolem jedné hodiny a jejich odvysílaný počet se blíží k číslu 4000.

Seriál má výbornou sledovanost a těší se velké oblibě. Hodnocení na Československé filmové databázi však ukazuje hrozivé číslo dvaadvacet procent, čímž se novácký seriál řadí k tomu nejhoršímu (nejméně kvalitnímu), co právě teď můžete sledovat.

Zajímá Vás, kde sledovat seriál Slunečná online?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také