Kde sledovat dokument V síti online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dokument V síti je momentálně dostupný pouze v kinech, online by se měl objevit do konce tohoto roku.

Dokument V síti online

Jak bylo řečeno, V síti momentálně hrají pouze v kinech. A to již od února tohoto roku. Dokumentární snímek byl však na několik měsíců nedostupný, stejně jako samotná kina v době koronavirové krize. Nyní hrají V síti hned ve třech verzích, přičemž každá je určená pro jinak staré publikum. Online verze je ale zcela jistě už na cestě.

V síti by měl zavítat na online službu Aerovod ještě tento rok. Právě Aerovod je online videotéka, která spadá pod distributora samotného dokumentu Aerofilms a uvedení zde tak dává největší smysl. Není ale vyloučeno, že V síti online se objeví také na dalších službách dostupných v Česku.

Dokument Víta Klusáka, známého tvůrce, se stal nejúspěšnějším českým dokumentárním snímek všech dob. Jeho prodloužená doba v kinech tak nemůže nikoho překvapit, stejně tak uvedené tři různé verze filmu.

Celovečerní dokumentární film V síti naléhavým způsobem otevírá doposud tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Jen ze statistik vyplývá, že bezmála třetina českých dětí na vlastní oči zažila, že před nimi někdo masturboval prostřednictvím webkamery. Hlavní linka filmu sleduje radikální psychosociální experiment, pomocí kterého autoři zviditelňují, s čím se v online prostoru potýkají děti ve věku 11–13 let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také