Kde najdu film After: Polibek online

After Polibek online

První díl úspěšné teen romantiky After: Polibek měl premiéru loni, a tak je dostupný online hned na několika službách. Které to jsou?

After: Polibek online na internetu

After: Polibek je adaptací románu Anny Todd, který vzbudil velký zájem mezi teenagery. After: Polibek online je dostupný na řadě internetových služeb. Od iTunes, Kuki, My Prime až k O2TV. Film si můžete na řadě míst jen vypůjčit nebo zakoupit. Na snímek After: Polibek navazuje After: Přiznání, které právě přichází do kin.

Spořádaná studentka se zamiluje do toho nejhoršího kluka široko daleko, kluka s temnou minulostí i tajemstvím. Zdravý rozum je proti, ale nemůže si pomoci, velení nad jejím životem přebírá srdce a touha. Nic podobného před tím nepoznala a tak se vrhá do vztahu, který je opojný, silný a zatraceně nebezpečný.

O filmu After: Polibek se často píše jako o „Padesáti odstínech pro teenagery“. Oba filmy spojuje velká romance, neovladatelná přitažlivost hlavních hrdinů, vášeň a touha. After: Polibek vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru Anny Todd, prvního dílu z několikadílné série After. Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platformě Wattpad má přes miliardu přečtení.