Kdy bude film After: Příznání online

Přečtěte si

Internetová minisérie #martyisdead získala cenu Emmy!

Obrovský úspěch pro Českou republiku! Internetová minisérie #martyisdead si připsala vítězství na Mezinárodních cenách Emmy v kategorii krátkometrážních seriálů. Poprvé...

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Romantická podívaná After: Přiznání putuje teprve do kin. Svět filmů online však také nemine. Počkáme si ale o něco déle.

Romantika After: Přiznání online

After: Přiznání je pokračování úspěšného romantického snímku After: Polibek, který zabodoval zejména u mladšího publika. After: Přiznání bude v kinech již 3. září, a film tak bude dostupný online minimálně o čtyři měsíce od premiéry. After: Přiznání online tak dorazí s největší pravděpodobností zkraje nového roku na služby VOD.

After: Polibek zaznamenal v českých kinech velký úspěch a to i navzdory kritice, která romantickou podívanou odepsala. Na Česko-slovenské filmové databázi snímek dostal hodnocení 54 procent. After: Přiznání je aktuálně nejočekávanější film z řad teenagerů.

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také