After: Příznání: První záběry pokračování fenoménu AFTER slibují odvážnější podívanou

Přečtěte si

Autor

Romantický fenomén AFTER zveřejnil v den sv. Valentýna první záběry z druhého dílu své filmové série, který vejde do kin jako AFTER: PŘIZNÁNÍ.

První díl s názvem AFTER: POLIBEK vidělo v českých kinech přes 90 000 diváků, což znamená podobně silný ohlas, jaký měl první díl série Stmívání (110 000 diváků). Lavinu nadšených ohlasů, lajků, komentářů a sdílení vzbudila na sociálních sítích už jen kratičká anonce, která první záběry avizovala.

Filmy After vznikají podle stejnojmenné knižní série bestsellerů Anny Todd. První příběhy After psala Anna Todd pro volně přístupnou internetovou platformu Wattpad, kde se staly naprostým hitem a získaly miliardu přečtení. Knižní podoba a následné celovečerní filmy už jsou happy endem skutečného života.

První záběry z pokračování a druhého dílu slibují odvážnější podívanou, než romantický úvod filmové série s podtitulem Polibek. Osudový vztah vzorné dívky Tessy a nebezpečného tajemného Hardina projde divokým vývoje i nečekanou zradou. Především ale silná láska změnila samotnou Tessu. Hlavní hrdinka už totiž není tou nevinnou dívenkou. Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší.

After: Přiznání půjde do kin v létě 2020.

13 KOMENTÁŘŮ

  1. Můžu se zeptat kdy bude možné stáhnout ten druhý díl after přiznání nebo kdy bude v kinech Česku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také