Kdy a kde se vrátí J. Jonah Jameson? Herec J. K. Simmons potvrzuje další cameo

Přečtěte si

Legenda, která milovala Prahu. V 91 letech zemřel hudební skladatel Ennio Morricone

Jeden z nejplodnějších a nejslavnějších filmových skladatelů, jež stál mimo jiné za srdcervoucí hudbou pro filmy Tenkrát na Západě,...

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

J. Jonah Jameson je bezesporu jednou z nejlepších postav, s jakými kdy Spider-Man přišel do styku.

Excentrický novinář a šéfredaktor magazínu Daily Bugle, přesvědčený o tom, že oblíbený pavoučí hrdina je víc nebezpečný, než k užitku, měl ve filmové trilogii Sama Raimiho své neoddiskutovatelné místo a nezapomenutelně ho tam ztvárnil herec J. K. Simmons. Ten si následně Jamesona zahrál v překvapivém cameu, tvořícím velkolepý závěrečný zvrat snímku Spider-Man: Daleko od domova. Vyvstala tak krom řady otázek ohledem onoho zvratu i pochopitelná otázka, zda se tato postava v MCU ještě někdy objeví.

A právě ona otázka byla víc než uspokojivě zodpovězena samotným hercem, který nedávno potvrdil, že další cameo s Jamesonem bylo již natočeno. Co však zatím není jisté, zda se novinář objeví právě v MCU, nebo v sérii se Spideym spřízněných filmů, spadajících pod studio Sony. Pochopitelně není asi třeba dodávat, že mnohem větší smysl by to dávalo v MCU, už jen vzhledem k tomu, o jak podstatný twist se ve výše zmíněném filmu jednalo. A pak taky pochopitelně i kvůli tomu, jak je J. Jonah Jameson pro Spider-Mana důležitým charakterem. Na druhou stranu trailer na Morbiuse už naznačil propojení filmů z produkce Sony s těmi od Marvel Studios, takže možné je všechno.

Simmons nejprve krátce potvrdil, že JJJ se rozhodně ještě objeví, načež v onom rozhovoru pro The Jess Cagle Show svou odpověď dále rozvedl a uvedl, že nyní může potvrdit jednu již natočenou scénu a to, že se chystá ještě jedna další. JJJ proto tedy snad dostane v budoucnu mnohem více prostoru.

Třetí snímek s marvelovským Spideym s tváří Toma Hollanda by měl vstoupit do kin v říjnu 2021. Krom titulního hrdiny se má navrátit Zendaya jako MJ, jakým záporákům bude hlavní hrdina čelit, je zatím otevřenou otázkou. Stejně jako to, zda bude mít Spider-Man nějakou spojitost s plánovanými filmy od Sony, mezi něž spadá pokračování Venoma s podtitulem Carnage přichází, jehož režie se ujal Andy Serkis, dále upíří antihrdina Morbius, kterého ztvární Jared Leto a v jehož traileru se mihl záporák Vulture s tváří Michaela Keatona (což indikuje propojení právě s MCU). Dalšími plánovanými filmy je sólovka lovce Kravena a spin-off se Silver Sable a Black Cat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také