Tiché místo 2: Trailer slibuje napínavé pokračování hororového hitu

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po oznamovacím teaseru přichází na řadu plnohodnotný trailer, který z druhého Tichého místa dělá velmi očekávanou podívanou.

Otevřený konec Tichého místa tak trochu předvídal, že bychom se v budoucnu mohli dočkat pokračování. To přichází do kin na jaře příštího roku a velkou zásluhu na tom mají nejen skvěle hodnocené kritiky a ještě lepší finanční stránka filmu, ale i návrat režiséra Johna Krasinskiho a původního obsazení v čele s Emily Blunt.

Jak prozrazuje trailer, v druhé části Tichého místa se rovněž podíváme na úplný začátek příběhu rodiny Abbottových, tedy Den 1. Skvělá kamera a tísnivá atmosféra rozhodně podtrhují celkový dojem upoutávky a značí, že by se pokračování mohlo dostat stejné péče jako posledně.

V hlavních rolích se představí Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou, Wayne Duvall, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong a další.

V kinech hrají od 19. března 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také