Tiché místo 2: Trailer slibuje napínavé pokračování hororového hitu

Přečtěte si

Víkend ve znamení filmu. Na internetu vychází očekávané novinky

Užijte si deštivý víkend u dobrého filmu. Na internetu souběžně vychází filmové novinky, na které se již nějakou dobu...

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po oznamovacím teaseru přichází na řadu plnohodnotný trailer, který z druhého Tichého místa dělá velmi očekávanou podívanou.

Otevřený konec Tichého místa tak trochu předvídal, že bychom se v budoucnu mohli dočkat pokračování. To přichází do kin na jaře příštího roku a velkou zásluhu na tom mají nejen skvěle hodnocené kritiky a ještě lepší finanční stránka filmu, ale i návrat režiséra Johna Krasinskiho a původního obsazení v čele s Emily Blunt.

Jak prozrazuje trailer, v druhé části Tichého místa se rovněž podíváme na úplný začátek příběhu rodiny Abbottových, tedy Den 1. Skvělá kamera a tísnivá atmosféra rozhodně podtrhují celkový dojem upoutávky a značí, že by se pokračování mohlo dostat stejné péče jako posledně.

V hlavních rolích se představí Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou, Wayne Duvall, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong a další.

V kinech hrají od 19. března 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také