Srdcová královna: Intimní pouto s nevlastním synem v kontroverzní podívané

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Do českých kin přichází jeden z nejlepších dánských filmů roku Srdcová královna. Znepokojivý příběh se představuje v traileru.

Úspěšná právnička Anna žije v krásném moderním domě se dvěma dcerami a manželem, lékařem Petrem. Její perfektní život ohrozí až příchod Petrova problematického náctiletého syna z předchozího vtahu, s nímž Anna naváže intimní pouto. Co se zdálo být pouhým flirtem, se rychle promění ve znepokojivý příběh síly, zrady a zodpovědnosti s ničivými důsledky…

Dánský film Srdcová královna je druhým snímkem režisérky May el-Toukhy a jedním z nejúspěšnějších dánských filmů roku. Na festivalu v Sundance 2019 získal hlavní cenu diváků a byl nominován na cenu porty. Diváckou cenu získal také na švédském festivalu v Göteborgu 2019 a je dánským vyslancem na cenu Americké filmové akademie. Film přináší kontroverzní téma vztahu starší ženy a mladého chlapce, v hlavní ženské roli se známou dánskou herečkou Trine Dyrholm (za film Komuna získala v roce 2016 na MFF Berlíně cenu Stříbrný medvěd za nejlepší ženský herecký výkon). Snímek uvedeme v předpremiéře na přehlídce severské kinematografie SCANDI 2020.

V kinech hrají od 16. ledna 2020.

9 KOMENTÁŘE

  1. Část filmu je na erotické servru a fakt to stojí za to 🙂 A pozor pánové ubrousky sebou 🙂 🙂 🙂 To zas bud nacákáno v Áleji :-)))

    • Pane Anonyme, mýlíte se, četné islámské rodiny jsou mnohem ujetější/divočejší, než ty naše.
      „Správný“ muslim má několik (!) oficiálních manželek, řadu milenek a ještě chodí do bordelů……………..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také