Cesta zpátky: Ben Affleck jako trenér basketbalu se závislostí na alkoholu

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Studio Warner Bros. zveřejnilo trailer na basketbalové drama Cesta zpátky. V něm si zopakuje spolupráci herec Ben Affleck s režisérem a scénáristou Gavinem O’Connorem. Ti společně pracovali již na akčním krimi Zúčtování. Jak se jeví jejich nejnovější projekt? Posuďte sami v traileru níže!

Film je dle všeho napsán Affleckovi přímo na míru. O tomto herci, scénáristovi a režisérovi je totiž dlouhodobě známo, že se potýká s depresemi a právě problémy s alkoholem. Hlavní úloze vysloužilého basketbalového hráče, orientujícího se na trenérskou práci tak bude bezesporu schopen vdechnout větší uvěřitelnost a něco ze sebe. Trailer navíc místy trochu vzdáleně připomíná sportovní drama Coach Carter se Samuelem L. Jacksonem.

V dramatickém, emocemi a efektní hudbou prodchnutém traileru to celé vypadá hodně zajímavě a dojemně. Jak to bude doopravdy, se budeme moci přesvědčit v kinech už 23. dubna 2020, kdy má Cesta zpátky premiéru.

Pod hlavičkou režiséra Gavina O’Connora (Zúčtování, Warrior), s nímž se na scénáři podílel Brad Ingelsby, se v hlavních a vedlejších rolích představí Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur, Rachael Carpani, Al Madrigal, T.K. Carter, Yeniffer Behrens, Chris Bruno, Edelyn Okano, Lukas Gage a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také