6 underground: Tajné operace: Ryan Reynolds demoluje Řím v akčnáku Michaela Baye

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Streamovací služba Netflix zveřejnila první trailer k připravovanému filmu 6 Underground, který divákům představí Řím plný nádherných a cenných památek. Nebo alespoň býval takový, dokud do města nepřijel sportovní auťák s Ryanem Reynoldsem a nezačal vše ničit.

Ohledně zápletky filmu dělá Netflix i studio Skydance Media obrovské tajnosti, takže o samotném příběhu žádné informace nejsou. Bohužel ani z traileru toho moc k odhalení není. Můžeme se ale těšit na opravdu nabité obsazení, kterému vévodí již zmíněný Ryan Reynolds. Jeho parťáka pak ztvárnil Dave Franco. Mezi dalším obsazením se můžeme těšit na Mélanie Laurent, Adriu Arjonu, Coreyho Hawkinse nebo Bena Hardyho.

Snímek vznikl na základě scénáře od Rhetta Reese a Paula Wernicka. Oba společně spolupracovali na scénáři k Zombielandu i k jeho pokračování nebo k úspěšnému Deadpoolovi a Deadpoolovi 2. Režie se ujal slavný Michael Bay, který snímek i produkuje. Bay natočil několik známých a úspěšných filmů, například Armageddon, Pearl Harbor nebo sérii Transformerů.

Film bude na Netflixu od 13. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také