Wonder Woman: Bloodlines: Animovaná superhrdinka ve známém originu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Zatímco hrané filmy v rámci DCEU se s očekáváními diváků buď střetává plně (Wonder Woman, Aquaman), nebo spíše míjí (Batman V Superman), ty animované si vcelku drží slušnou kvalitu. Nový trailer na dobrodružství královny amazonek je toho zvučným důkazem… 

Upoutávka tak trochu evokuje hrdinčin i díky filmu důvěrně známý origin a zároveň představuje zbrusu nový příběh, ve kterém dojde nejen na návrat do Themysciry, ale i boj v ulicích velkoměsta. Snímek také představuje nový hrdinčin kostým a dějově navazuje předcházející Wonder Woman z roku 2009.

Ten byl vůbec prvním animovanou sólovkou zmíněné komiksové postavy. Jeho navazující film tak může skvěle posloužit jako výplň před hromadně očekávaným hraným sequelem Wonder Woman 2084.

Silný příběh v dnes už tradičně jednotné animaci bude zveřejněn na DVD a Blu-ray letos v říjnu. Dianu zde nadabovala Rosario Dawson.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také