Wonder Woman: Bloodlines: Animovaná superhrdinka ve známém originu

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Zatímco hrané filmy v rámci DCEU se s očekáváními diváků buď střetává plně (Wonder Woman, Aquaman), nebo spíše míjí (Batman V Superman), ty animované si vcelku drží slušnou kvalitu. Nový trailer na dobrodružství královny amazonek je toho zvučným důkazem… 

Upoutávka tak trochu evokuje hrdinčin i díky filmu důvěrně známý origin a zároveň představuje zbrusu nový příběh, ve kterém dojde nejen na návrat do Themysciry, ale i boj v ulicích velkoměsta. Snímek také představuje nový hrdinčin kostým a dějově navazuje předcházející Wonder Woman z roku 2009.

Ten byl vůbec prvním animovanou sólovkou zmíněné komiksové postavy. Jeho navazující film tak může skvěle posloužit jako výplň před hromadně očekávaným hraným sequelem Wonder Woman 2084.

Silný příběh v dnes už tradičně jednotné animaci bude zveřejněn na DVD a Blu-ray letos v říjnu. Dianu zde nadabovala Rosario Dawson.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také