Margot Robbie prozradila název snímku o Harley Quinn

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Harley Quinn se znovu dostala do podvědomí diváků s akčním blockbusterem Sebevražedný oddíl z dílny DC Comics. Postavu ztvárnila australská herečka Margot Robbie, která ve filmu, podle mínění všech, co film viděli, podala nejlepší herecký výkon z celého obsazení. Proto se není čemu divit, že na základě tohoto velkého úspěchu se studio Warner Bros. rozhodlo znovu ji přivést na plátna kin a to rovnou v jejím samostatném filmu.

Od filmových tvůrců jsme se již dozvěděli, že sólovka o Harley Quinn ponese název Birds of Prey. Samotná Robbie se ale na svém Instagramu nedávno podělila o informaci, že filmový název bude nakonec o něco delší. Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) – ano, přesně tak zní celý název. Většina fanoušků si myslela, že jde o pouhý vtip, jelikož Robbie název napsala na scénář rukou. Všechny tyto spekulace smetl ze stolu novinář z The Hollywood Reporter Aaron Couch, který na svém twitterovém účtu potvrdil, že se vážně jedná o pravý název filmu.

Natáčení by mělo začít v nejbližších dnech a společně s Margot Robbie ve filmu uvidíme také Ewana McGregora jako Black Mask, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary nebo Mary Elizabeth Winstead jako Huntress. Obsazení dále doplní Rosie Perez a Ella Jay Basco. Film má naplánovanou premiéru na 7.února 2020.

View this post on Instagram

?

A post shared by @ margotrobbie on

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také