Harley Quinn dostane vlastní film

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Ještě jsme se ani nedočkali premiéry Sebevražedného oddílu a už se na veřejnost dostaly informace, že se jedna z hlavních postav – Harley Quinn – objeví ve spin-offu po boku dalších postav z DC Universe. Margot Robbie, která postavě propůjčila svou tvář, se tak na plátna kin vrátí znovu, pravděpodobně ve většinově ženské společnosti.

Studio Warner Bros. kromě Harley Quinn plánuje obsadit do filmu další hrdinky a záporné postavy z DC Comics, například Batgirl, Poison Ivy nebo skupinu Birds of Prey bojující se zločinem. Sama Margot Robbie údajně iniciovala vznik tohoto spin-offu, protože při přípravě pro roli Harley Quinn prostudovala mnoho materiálů a komiksů a předloha její postavy ji učarovala. Také scénář bude dle dostupných informací dílem ženy, takže se fanynky a fanoušci ženských komiksových postav dočkají feministického filmového zadostiučinění.

Harley Quinn byla původně vytvořena Paulem Dinim jako vedlejší postava, o to větší pak bylo překvapení, když si ji fanoušci velmi oblíbili. Proto je spin-off s jejím obsazením od Warner Brosu chytrým krokem a soudě podle trailerů k Sebevražednému oddílu, kde Harley Quinn srší humorem, se máme nač těšit. Název filmu ani plánovaná premiéra spin-offu zatím nejsou známy, ale už letos v srpnu budeme mít první šanci vidět Margot Robbie v roli blonďaté záporačky ze Sebevražedného oddílu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také